humanistyczne studia we Wloszech - wykladowy ang.

Temat przeniesiony do archwium.
Czy możecie udzielić mi jakichkolwiek informacji gdzie, na jakich zasadach i jakie kierunki HUMANISTYCZNE mogę studiować w Italii?? Zależy mi aby JĘZYKIEM WYKŁADOWYM był język ANGIELSKI. (Praktycznie nie znam włoskiego:(.)
Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
mialam ten sam problem, niestety pytalam wszystkich, nauczycieli wloskiego, Włochow, prosilam zeby sie dowiedzieli, jedyne studia w calosci w jezyku angielskim sa na uniwersytecie Bocconi w Milano (ekonomiczne:|) chyba sa tez jakies w Trento czy w Bolzano (nie pamietam), ale tez nie humanistyczne (chyba informatyka), ale to sa w ogole jakis dziwne studia heh :P
mam pyt a moze sylyszalas o studiach we wloszech ale technicznych ale tez raczej po angielsku??
:(
to mnie podlamalas...
liczylam na mozliwosc studiowania filologii angielskiej..
chyba nie pozostaje mi nic innego jak nauczenie sie jezyka
dzieki za info
no coz,,..
pozdrawiam!!!!!!!!1
nie , niestety...
:(
z filologia angielska moze jest inaczej, tak jak u nas na filologiach obcych wiekszosc przedmiotow jest wykladanych w tym jezyku,ale raczej nie od pierwszego roku wiec jednak wloski i tak i tak trzeba znac... a nie myslalas o uniwersytecie dla obcokrajowcow? albo np na universita di studi di milano robia specjalne kursy wloskiego przed i w trakcie pierwszych tygodni studiow ale nie pamietam czy to oby nie dotyczylo tylko erasmusow... poszperaj w necie na stronach roznych uczelni, jesli maja przewidziane nauczanie ludzi, ktorzy nie znaja wloskiego to na pewno maja taka informacje w jezyku angielskim zamieszczona na stronie
jestes wielka:)!!!
grazie
mam prośbe nie wiesz czy w mediolanie mozna studiowac filologie angielska, dokladniej mowiac magistr robic bo licencjat mam.bylabym wdzieczna za informacje
Temat przeniesiony do archwium.