Studia w krk

Temat przeniesiony do archwium.
W czerwcu bede zdawac egzaminy wstepne na UJ :S I mam pare pytan dla was :( Prosze o pomoc :P
- Co to za roznica miedzy poziom podstawowy i rozszerzony?
- Jak zdam dobrze egzaminy na poziom podstawowy mam mozliwosci dostac sie na UJ?
- Jak sie najlepiej przygotowac do egzaminu?(Mam egzaminy z Matematyki,z Angielskiego i z Francuskiego)
- W krakowie mozna znalesc jakis uniwersytet gdzie nie robia sie egzaminy wstepne?
- W takim przypadku jakie?
- Jakie sa jeszcze Uniwersytety (nawet nizszy poziom)

Narazie tyle ehehe Dziekuje
Na żadnej uczelni w Polsce nie ma egzaminów wstępnych, liczy się tylko wynik z matury. Jeśli chodzi o uj to na studiach dziennych brane są wyniki z matury rozszerzonej. Na studiach zaocznych nie biorą pod uwagę wyniku, więc można zdawać maturę na poziomie podstawowym, liczy się tylko kolejność wpisu na studia, ale za ten tryb studiów trzeba płacić
edytowany przez cinquanta: 04 lut 2012
Tak tylko ze ja mature zdaje tutaj w Rzymie a nie w Polsce i moze dlatego musze zdac te egzaminy.
To chyba musisz znać maturę międzynarodową to wtedy bez egzaminów wstępnych mogą Cię przyjąć. A jaki kierunek Cię interesuje?
Raczej nie;zarzadzanie,europeistyka albo ekonomia
Jeśli chodzi o zarządzanie lub ekonomie to możesz próbować składać na uniwersytet ekonomiczny w krk podobno na europeistyce też tam jest spoko. Na uj na pewno powiedzieli Ci że musisz ten egz zdawać? może zadzwoń do nich dopytać się albo przeczytać sobie regulamin przyjecia na studia. Wiem że jeśli państwa nie mają podpisanej umowy dotyczącej uznawania świadectw maturalnych to istnieje możliwość nostryfikowania i wtedy dokument jest równoprawny ze świadectwami wydawanymi w Polsce.
Ja bylam w UJ i tak mi powiedzieli wlasnie ze musze zdawac egzaminy :S A moze ktos mi podac strone tego uniwersytetu ?Bardzo prosze :)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Solo italiano