problem z zapisami na zajęcia w wsf na italianistyce

Temat przeniesiony do archwium.
Ci którzy obserują co się dzieje na platformie e-learningowej która służy tez do zapisu na zajęcia wiedzą że tylko dla italianistów na pierwszy rok termin udostępniania zapisów wciąż się przesuwa. A ja wiem dlaczego. Dopiero zbiera się odpowiednia ilość kandydatów na studia i nie wiadomo na chwilę obecną czy kierunek ruszy. Czy ktoś ma jakieś bliższe wiadomości na ten temat? Bo kolejny raz przesunięto termin tym razem na 20 września podczas gdy inne kierunki zapisują się od początku miesiąca.
nawet nie żartuj że nie otworzą tego kierunku bo się wtedy chyba załamię:(
no coz... wyz demograficzny nauki juz pokonczyl..studentow jest coraz mniej..dla paru osob moga ze wzgledow oszczednosciowych nie otworzyc tego kierunku...Czasy sa takie,ze zwalniaja i nauczycieli i profesorow akademickich--likwiduja kierunki..wszystko w mniejszej dozie niz lata temu bo od kilku lat jest niz demograficzny
Agga to odezwij się do mnie na priva [email] Pomyślimy co z tym fantem dalej robić. Zapewne zauważyłaś że tylko italianistyka nie dopuszczona jest na razie do zapisu na zajęcia i termin się cały czas przesuwa.
priva masz rowniez TU wystarczy, ze klikniesz na nick danej osoby i mozesz uzyc nasza wewnetrrzna fioletowa poczte.Spojrz uwaznie u gory na prawo obok swego nicka masz slowo "wiadomosci"..na prawo patrz, nad slowem WYLOGUJ
Dziewczyny, ja bym była spokojna :) przesunęli przecież wiele zapisów! Z powodu przeciążeń serwera! Nie panikujmy!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia