Lot do Milano lub Rzymu

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 75
poprzednia |
Ciao! W przyszłym tygodniu chciałabym lecieć do Milano lub Rzymu, wie ktoś może coś na temat połaczeń z Gdańska lub ewentualnie w Warszawy? Wiem,że można to znaleźć w necie,ale będę leciała pierwszy raz i tak nie za bardzo się w tym wszystkim orientuje.Będe wdzieczna za każdą pomoc. Pozdrawiam
Do milano to będziesz mieć z Krakowa lub Katowic.Z Waraszawy lecą do Bolonii
Dziękuje Ci bardzo. Naprawdę nie ma lotów do Rzymu albo Milano? Znalazłam z Wawy do Rzymu,to by mi nawet odpowiadało,ale nie wiem co dalej,bo chcę lecieć do Cagliari. Jakby ktoś jeszcze mógł mi pomóc to byłoby miło :)
Z wawy do rzymu to chyba Centralwings, albo Norwegian, nie?

Z Rzymu do Cagliari lataja chyba Alitalia, AirOne i Meridiana.
Polecam AirOne.
Grazie,grazie,grazie :)
A z Wawy do Rzymu to znalazłam Lot,ale może się pomyliłam? http://www.lot.com/Schedule2/pl/Start.aspx?_lang=pl&_COCCID=1010
Czesc Kociunia
Ja latam do Cagliari tak:
1)Wroclaw- Mediolan Bergamo (Ryanair), potem zmiana lotnisk i z Mediolanu Malpensy do Cagliari (Meridiana-wloskie linie). Ta trasa wracam z Polski 5 kwietnia
2)Katowice- Londyn Luton (chyba Wizzair), Londyn Luton-Cagliari (Easyjet, byl zawieszony,ale juz lata)
3)Wroclaw-Londyn Stanstead (Ryanair), Londyn Stanstead- Algero (Ryanair), busik do Cagliari, najtansza, niestety podroz trwa 18 godzin
Zawsze korzystam z wyszukiwarki lotow: www.skyscanner.net
Wlasnie sprawdzilam, masz loty z Gdanska do Rzymu (Central Wings)
Dziekuje bardzo :) Wolałabym sie ta nie przesiadac,bo w ogole pierwszy raz będe leciała. Chcę leciec 20.02.To jak jest z połaczeniami z Rzymu do Cagliari? Bo to kompletnie nie wiem jak sprawdzic ani jak kupić.
do Cagliari potem lata Meridiana i Air One, Alitalia stracila koncesje rok temu. Jesli lecisz innymi liniami niz Lot, to zawsze w Rzymie musisz zmienic lotniska (niestety:(()
W polaczeniu o ktorym pisalam wczesniej Wroclaw-Mediolan Bergamo, a potem zmiana lotnisk- pomylilam sie lot do Cagliari jest z Mediolanu Linate, nie z Malpensy
Znalazłam Lot z Wawy to na szczęście nie będę musiała zmieniać lotnisk,Serdecznie dziękuje za podanie linka do wyszukiwarki,pomogła mi :)
Loty ekonomiczne do Rzymu najczesciej laduja na lotnisku Rzym Ciampino(jesli nie wylacznie), potem musisz zmienic lotnisko na Rzym Fiumicino. Bez zmiany lotnisk w Rzymie, to chyba tylko Lot. Tu nie umiem Ci pomoc, bo nigdy nie zmienialam lotnisk w Rzymie.
Namiary na strony z lotami do Cagliari:
meridiana.it
airone.it
Norwegian Air lata tez na Fiumicini, ale na luty widze tylko jeden lot
Literowka: Fiumicino
Dziękuję,zdecyduje sie na Lot z Wawy do Rzymu,a do Cagliari to jeszcze sie zastanowie jak bede we wtorek kupowala bilet :) Pozdrawiam
Mogłbyś mi powiedzieć coś o kupowaniu biletów? Jak kupować z przesiadkami? Chciałabym to zrobić osobiście,nie przez neta.
Oczywiscie miałobyć mogłabyś Melatrata :)
Jesli nie chcesz przez neta, to w wiekszosci biur podrozy mozesz kupic kazdy bilet. Chca okolo 60 zl za jedno polaczenie (w obie strony, stawka zalezy od biura). Wydaje mi sie, ale nie jestem pewna, ze Meridiane kupisz w biurach Lotu. Najlepiej udaj sie do kilku biur i popytaj. Ja zawsze kupuje przez neta. Wez tylko pod uwage, ze musisz miec odpowiednio duzo czasu na przesiadke w Rzymie, ale tu moze inni pomoga, bo nie mam pojecia ile to zajmuje.
To 60 zl o ktorym pisalam to prowizja biura ktora jest doliczana do ostatecznej ceny biletu
Dziękuję bardzo,kochana jesteś :)
Prosze:)
A tak na przyszlosc, masz swietne loty z Gdanska
Gdanska-Londyn Luton: Wizz Air
Londyn Luton-Cagliari: Easyjet
Jedyne ze easyjet rusza od konca marca. Ale trasa jest swietna: bez zmiany lotnisk, Londyn Luton jest maly i nieskomplikowany, i masz dwoch tanich przewoznikow (Meridiana i Air One nie sa tani)
Dziekuję. Mam nadzieję,że kiedys będe miała okazję skorzystać :)
moim zdaniem jesli zdecydowalas sie leciec z warszawy na fiumicino to lepiej alitalia bo laduje ok 14.50 i masz reszte dnia na przesiadki do cagliari. A jesli wybierzesz lot to zwykle laduje ok 18. 40 + czas na walizki itp... czyli wyjdziesz ok 19, a to dosc pozno, na pewno jest jeszcze o tej porze lot do cagliari, z reszta lookne dzis jak nie zapomne, ale pamietaj ze bedziesz bardzo pozno na sardynii. Chyba ze masz plan leciec z gdanska bo o tym na poczatku chyba byla mowa, to oplaca sie lot o 13.15 z gdanska, potem o 16.10 z wawy no i potem we fiumicino do cagliari, mysle ze jak juz to ktos zauwazyl bedzie to air one, ale nie jestem pewna, powodzenia
Dziękuje Maddyy :) Własnie zdecydowałam sie leciec tym z Gda,o ktorym piszesz. Mam nadzieje,ze wtedy do Cagliari mi podpasuje i nie bede tam tak pozno.Pozdrawiam
Chciałabym jeszcze raz Was prosić o pomoc. Wybrałam już loty i jeśli ktoś mogl mi sprawdzic czy wszystko pasuje i jest w porzadku to bede naprawde bardzo wdzieczna. Chce leciec 19.02 a wracac 24.02. Oto linki,aby ktos zyczliwy mogl sprawdzic: http://www.lot.com/default.aspx?_cmd=PoweredAvail&_nextcmd=&delivery_country=&_lang=pl&outdateMM=02&outdateyyyy=2007&retdateMM=02&retdateyyyy=2007&flight-type=return&view_type=schedule&origin=GDN&outdatedd=19&depDateMonthYear=02.2007&depDateDayName=Pn&flight-type-check=return&destination=ROM&retdatedd=24&retDateMonthYear=02.2007&retDateDayName=So&paxADT=1&paxCHD=0&paxSRC=0&paxINF=0&search_type=D&_cid=1010&promo_code= i drugi: http://www.skyscanner.net/pl/pln/loty/fco/cag/070219/070224/ceny-biletow-lotniczych-do-cagliary-z-rzym_fiumicino-w-luty-2007.html Wyszła mi cena w sumie 2491.79,mam nadzieje,ze dobrze policzylam. Jeszcze jedno pytanie: do jakiego pośrednika mam sie udac,aby kupic te bilety? Bede bardzo wdzieczna za pomoc.Pozdrawiam
Kociunia, platanina linkow.
dawaj jeszcze raz, bo mozna dostac oczoplasu:)
no własnie strasznie dlugie są :(

http://www.lot.com/default.aspx?_cmd=PoweredAvail&_nextcmd=&delivery_country=&_lang=pl&outdateMM=02&outdateyyyy=2007&retdateMM=02&retdateyyyy=2007&flight-type=return&view_type=schedule&origin=GDN&outdatedd=19&depDateMonthYear=02.2007&depDateDayName=Pn&flight-type-check=return&destination=ROM&retdatedd=24&retDateMonthYear=02.2007&retDateDayName=So&paxADT=1&paxCHD=0&paxSRC=0&paxINF=0&search_type=D&_cid=1010&promo_code=
http://www.skyscanner.net/pl/pln/loty/fco/cag/070219/070224/ceny-biletow-lotniczych-do-cagliary-z-rzym_fiumicino-w-luty-2007.html
To moze podaj jakimi liniami bedziesz leciec i godziny. Tak bedzie prosciej.
Przy tej cenie, to w gre chyba wchodzi lot, lub Alitalia i Meridiana. Jesli tak, to bilet najlepiej kupic w biurze Lotu.
To podaje trase i godziny: Gdańsk 8.05 -> Monachium 9.55 -> Rzym 12.30 i powrotny Rzym 19.25 -> Warszawa 21.50 -> Gdańsk 23.30 i to ma kosztowac w obie strony 1583,79 a teraz Rzym-Cagliari: Rzym 16.15-> Cagliari 17.20 i powrotny: Cagliari 17.20-> Rzym 18.30 to ma byc lot Meridianą.
Ten lot do Rzymu i z Rzymu do Gda to oczywiście LOT
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 75
poprzednia |

« 

Egzaminy

 »

Egzaminy