Ceny we Włoszech

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę szanownych Forumowiczów mieszkających w Włoszech o podanie cen żywności w sklepach. Wyjeżdżam z rodzinką na urlop i nie wiemy ile mniej więcej zabrać pieniędzy. Z góry serdecznie dziękuję :-)
Pozdrawiam
meja
1l mleko = 1,3€
1 Kg kleb = 3€
1l paliwo = 1,48€
750gr biscuits = 1,8€
2l sok = 1,5€
100g cioccolata = 50c
1kg pasta = 1,3€
kawa w bar = 0,9c
pizza margherita = 4€
660ml piwo = 0,8
1,5l woda minerale = 0,18c
2l cola discount = 0,4c

etc etc
Serdeczne dzięki! A jakie są ceny wędlin, mięsa?
uhm....

1kg prosciutto = +/- 15€
miesa od 5€/Kg

zobasz:

http://www.e-coop.it/CoopRepository/COOP/Novacoop/file/fil[tel].pdf

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia