Pierwsza praca

Temat przeniesiony do archwium.
31-33 z 33
| następna
jestes mezczyzna do zbioru jablek winogron z innymi polakmi mozesz probowac tylko znajdz sobie kogos kto juz raz byl i zabierz sie z ta osoba..bo nawet jak ci dam nr telefonu to sie nie dogadasz z szefostwem wiec probuj napisac do osob ,ktore tu na forum interesuja sie praca przy zbiorach wpisz wyszukiwarke :zbiory owocow..czy w google i probuj sam..to moja podpowiedz....w Itali jest kilka milionow ludzi bezrobotnych....saytuacja prawie taka sama jak u nas azadluzenie publiczne wyzsze n iz w naszym kraju bo 3 miejsce na swiecie po USA i Japoni....Biedne Wlochy dojone prze politykow latami....
A moze .ktos cos wie o pracy w COMO lub okolicach ...posiadam wloskie dokumenty oraz znam jezyk,,nawet na kilka godzin dziennie lub kilka razy w tygodniu ...pozdrawiam
Cytat: michael85
Witam wszystkich bo to mój pierwszy post. Również chciałbym znaleźć pracę we Włoszech. Z wykształcenia jestem informatykiem jednak ta praca wcale mnie nie uszczęśliwia. Ślęczenie godzinami przy komputerze doprowadza mnie do frustracji i szału. Kocham sport (naturalnie, nie mówię o tym w telewizji) i chyba jak wielu ludzi jazdę samochodem. Prawo jazdy kat. B posiadam od ponad 9 lat.
Tematyką Włoch interesuję się od dość dawna. Jednak w tym roku nadarzyła się okazja by odwiedzić ten piękny kraj w maju - jak się domyślacie z powodu beatyfikacji. Tak mi się spodobało, że po niespełna 3 miesiącach byłem w Rzymie ponownie tym razem na wakacjach z których wczoraj wróciłem.
Teraz nachodzi mnie myśl żeby trochę pomieszkać i popracować we Włoszech najlepiej w Rzymie. Również nie mam jakiegoś ciśnienia gdyż posiadam pracę w PL ale gdyby nadarzyła się okazja to chętnie bym skorzystał.

a interesowala by cie praca jako informatyk, jesli znasz angielski to moze dalo by sie cos dla ciebie zrobic, a i nie w rzymie tylko w mediolanie
31-33 z 33
| następna