Włosi kupują magisterki w Albanii - szybko i bez problemu

Temat przeniesiony do archwium.
Wielu Polaków marzy o studiowaniu we Włoszech. Czy to jednak ma sens, skoro nawet synowie włoskich polityków zdobywają dyplomy w Albanii....... http://polonia.wp.pl/title,Wlosi-kupuja-magisterki-w-Albanii-szybko-i-bez-problemu,wid,14488275,wiadomosc.html
i jak przyszlosc czeka kraj gdzie w przyszlosci ekipa rzadzaca bedzie miec albanskie dyplomy?..zenada po prostu..cale szczescie, ze do tego momentu Unia sie rozleci
video http://news.liquida.it/focus/2012/05/09/laurea-non-c-e-la-video-parodia-sulla-laurea-in-albania-di-renzo-bossi/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
maaaaa cavolooooo buhahahahahaaaa
Wiesz przy ubieganiu sie na jakies powazniejsze stanowiska zazwyczaj patrzy sie z jakie uczelni jest dyplom.

W polsce tez trudno jest dostac prace na wwysokim stanowisku z dyplomem z jakiejs jiepskiej prywatnej uczelni zrobionej jeszcze zaocznie.
no ale Trota ma nazwisko!..potrzebny mu byl tylko papierek podkladka..smieszna historia:D..tak wkopac ojca i siebie,a wydawaloby sie taka kasta nietykalnych! :D
jeżeli mój polski, bylo lepszej, moglbym studiowac we polsce i miec bachelor za ok. 5000zl/rok. (3 lata)
W Polsce sa kilka uniwersytet o "grupa" E M U N I .
Lepiej "studiować" w Szwajcari ;)

PS: papier jest papier...mozg jest mozg !
Ach...nie tylko Wlosi....kiedy to jeszcze mieszkalam w NASZEJ KOCHANEJ POLSCE tez spotkalam sie z tym incydentem....tylko kiedys to bylo normalka,teraz nie mam pojecia,ale mysle ze i u nas sa takie przypadki...
Cytat: MascalzoneLatino
papier jest papier...mozg jest mozg !

O! i tu masz rację!...wprawdzie jakieś niedokształcone 'pociotki' się mogą gdzieś 'załapać', ale co mózg, to mózg!...
:)
A mòj chlopak to tak dla zabawy tez wydrukowal sobie taki dyplom albanski, identyczy jak syna Bossi. Czyli ja tez moge byc dumna bo skonczyl matematyke! :D Chyba go powiesimy na scianie :P
Nie mam pojecia dlaczego krytykujecie innych jak wam nie pasuje to wyprowadzcie sie z wloch ,wracajcie do polski tam na pewno jest lepiej i nie kupuje sie dyplomow ahahahahah w Polsce bez pieniedzy i znajomosci nic nie ma .....czasami zastanowcie sie co mowicie i nie narzekajcie na innych jak nasz Polska jest nie lepsza
I znowy wprowadzajacy w blad tytul watku. Czyli 100 procent Wlochow kupuje dyplomy w Albanii? Moze 90?
Na pewno to "Trota" go kupil.
Osobiscie nie znam innych. Na pewno sa (ale akurat nie w mojej instytucji, tak sie sklada). Znacie, to zdradzcie, kto jeszcze.
"non vedere più in là del proprio naso" ...

we Polsce tez mozliwy kupic dyplom ;)

W Szwajcari tez, we Wloszech tez i w reszta swiatu.

Oproż tego, we wloszech, kto ma dyplom od inne kraj, jest jak "zero".

czytacie troche prawo, niz tylko gadac .

Osoba ktore ma magister (polski) w "politologia", we wloszech jest jak "zero".
Osoba ktore jest inzynier w informatyk ,we wloszech, jest jak "zero".

mozliwy ze jestem za stare, ale wole osoba z mozg, niz osoba z papier :)
W toiletta tez mam duzo papier! ;M)

Mascalzone, chcesz poprawna pisownie tego na priva?

Ej, myslimy podobnie, ja np. czesto przechodzac obok kontenerow na smieci i mijajac ludzi nie czuje roznicy... ;K)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

euro2012 Polonia