Co mam zrobić

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę o rady. Jestem ponad 7 lat po ślubie z wlochem. . Allenatore zawarte we Włoszech. Jedno dziecko. Pół roku temu zawalił się mój świat. Mąż wyznał mi, że jest uzależniony od sexu. Ma ogromną ochotę spełniać się nietypowe w domu, to było silniejsze od niego. Jednak, gdy nasz związek stanął na włosku podjął decyzję, że rodzina jest dla niego najważniejsza, nic złego mi nie zrobi i mam być spokojna, wybrał. Niestety dowiedziałam się o dwóch jego tajemniczych spotkaniach w nocynocy, na ktor6ch przyznał mi co się działo. Zostałam zdradzona z transwestyta... Skruchy nie mama, a wręcz orzeczenie, że to się powtórzy.
Najbardziej przykro mi że względu na dziecko. Sama wychowywałam się bez ojca i słodko nie było..
Ale do rzeczy, nie wiem od czego zacząć, dokąd się udać, na jaką pomoc mogę liczyć. Nie chce wracać do Polski. Tu mam pracepracę, fakt że bez umowy i mało płatna, ale jestjest. Nie chciałabym dziecku wywracac świata do góry nie chciałabym, aby zmieniło przyjaciół, przedszkole.
Chce Was zapytać czy istnieją we Włoszech domy samotnej matki i na jaką prawna finansowa pomoc mogę już liczyć od męża w tym momencie
Pytanie powinno brzmieć CO CHCĘ ZROBIĆ?Jaki jest twój stosunek do męża, pomijając sprawę seksu...chcesz z nim być czy nie?Udaj się do Consultorio Familiare, tam udzielą ci pomocy.Jeśli zechcesz się rozwieść, dostaniesz bezpłatnego adwokata, a po rozwodzie to ty z dzieckiem zostajesz w mieszkaniu a nie on.Musi płacić alimenty i na dziecko i na ciebie, jako że oficjalnie nie pracujesz.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia