Tłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Proszę o przetłumaczenie z języka polskiego na język włoski.

1#

Drogi Panie (Imię i nazwisko piłkarza)!

Nazywam się [imię i nazwisko] i mam [wiek] lat. Interesuję się piłką nożną, a także klubem (Nazwa klubu, w którym piłkarz gra). Oglądam mecze w internecie lub w TV drużyny (Nazwa drużyny) i podziwiam Pana umiejętności na boisku. Jest Pan moim idolem w tym klubie, w przyszłości chciałbym grać tak samo jak Pan. Ja gram w klubie Prochowiczanka Prochowice. Moją pasją jest sport, a także kolekcjonowaniem autografów piłkarzy. Pewnego razu oglądając swoją kolekcję zauważyłem, że nie mam Pana autografu. Pisząc ten list proszę także Ciebie o autograf. Bardzo dziękuję! Z najlepszymi pozdrowieniami: [imię i nazwisko]!

Mój adres:

[adres]

...............................................................
2#

Drogi Panie (Imię i nazwisko byłego zawodnika)!

Nazywam sie [imię i nazwisko] i mam [wiek] lat. Gram w klubie Prochowiczanka Prochowice. Kiedyś oglądałem w internecie Pana występy i doceniam to co Pan robił, i w przyszłości chciałbym grać tak jak Pan. Najbardziej mnie pan zaszokował w klubie (Klub), to było piękne. Interesuję się piłką nożną, ale moje hobby to zbieranie autografów. Zbieram autografy najlepszych byłych piłkarzy i dlatego chciałbym mieć Pana autograf. Ładnie by pasował do mojej kolekcji. Proszę Pana o autograf o ile jest to możliwe. Byłaby to dla mnie pamiątka na całe moje życie, i tylko tak ją mogę zdobyć. Bardzo dziękuję! Z najlepszymi pozdrowieniami: [imię i nazwisko]!

Mój adres:

[adres]

.....................................................
3#

Dołączam kopertę zwrotną ze zdjęciem do podpisu.

..........................................

Z góry bardzo dziękuję za jakąkolwiek pomoc! Pozdrawiam.
1
Caro Signor ...!
Mi chiamo ... e ho ... anni. Mi interessa il calcio e anche la squadra .... Guardo le partite di ... in internet o in tv e ammiro le Sue capacità sul campo. Lei è il mio giocatore preferito in questa squadra e nel futuro vorrei giocare come Lei. Io gioco nella squadra Prochowiczanka Prochowice. Lo sport e collezionare gli autografi dei calciatori sono le mie passioni. Una volta guardando la mia collezione ho notato che non ho il Suo autografo. Scrivendo questa lettera chiedo anche a Lei di mandarmi un Suo autografo. Grazie mille!
Cordiali saluti, ...
Il mio indirizzo:
Przetłumaczy mi ktoś tekst nr: #2 i 3#, bo na nich mi najbardziej zależało.
To jak będzie, bardzo mi na tym zależy ;/ . A z językiem włoskim mam tyle same wspólnego co z Morfologią roślin :lol: :D .

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Studia językowe