pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

per l'amore mio...
ho sognato tante volte un amore vero, ma trovavo solo falsita... ma un giorno a gatteo in panchina sei arrivata te a scaldarmi il cuore... hai portato emozioni nuove nel mio cuore, dalle tue braccia mi sento protteto, con i tuoi baci mi sento amato, insieme a te mi sento in paradiso- ti amo... il nostro amore e nato LOVE in un mare d'estate, non ti lascero mai anche se la distanza fa male! ma la nostra passione ci aiutera. i tuoi occhi cosi sinceri cosi veri mi fanno innamorare ogni giorno di pi


rozumiem piąte przez dziesiąte i źle się czuje z tym faktem ;d
dal mojego kochanie!

marzylem o wielkiej milosci, ale znalazlem tylko falsz... ale pewnego dnia w Gatteo na lawce pzyszlas ty aby ogrzac moje serce... Przynislas nowe emocje do mojego seerca, czuje sie bezpieczny w twoich ramionach, kochany poprzez twoje pocalunki, z toba czuje sie jak w niebie... nasza milosc sie nardzila Love w morzu lata, nigdy cie nie zostawie, nawet jesli odlegosc boli! nasz pasja nam pomoze. Twoje oczy tak szczere, sprawiaja ze sie w tobie zakochuje coraz to mocniej.
Dla mojej kochanej..marzylem wiele razy o milosci prawdziwej,lecz znajdowalem tylko falsz.Ale jednego dnia w Gprzyszals ty i rozgrzalas moje serce a gatteo na lawce..Przynioslas mi nowe emocje/uczucia do mego serca.W twych ramionach czuje sie bezpieczny/pod opieka .Z twoimi pocalunkami czuje sie kochany. Bedac razem z toba czuje sie jak w raju.Kocham cie.nasza milosc narodzila sie MILOSCIA na morzu lata.Nigdy cie nie zostawie/opuszcze rowniez jesli odleglosc boli .Nasza namietnosc nam dopomoze.Twe oczy tak szczere,tak prawdziwe sprawiaja zekazdego dnia kocham cie wiecej/bardziej

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa