hej :)

Temat przeniesiony do archwium.
hej Wam :) nazywam sie Ewa i jestem nowa :)... ucze sie wloskiego na wlasna reke z wielkim przerwami od 1,5 roku... wyniki sa mierne ale ciesze sie mimo wszystko ze do niego wracam poniewaz mam slomiany zapal do wielu "dyscyplin"... czego to ja juz w zyciu nie probowalam ;P jakby co to podalam swoj nr gg... a kim Wy jestescie?
jestem kuba i czuje sie stary ;]
tez wloskiego ucze sie na wlasna reke z bardzo bardzo miernymi skutkami... a tak na marginesie to mi kogos przypominasz :p
Ciao Eva:) Sono Giovanna:) no dobra darujmy to sobie... :D
u mnie też powoli idzie.. choć nie mam wielkich problemów ze zrozumieniem włochów (chyba ze mowia dialektem neapolitanskim). no a z moją mową to
a mam pytanie jeździ z Was ktoś do Włoch (najlepiej Neapol) we wakacje i nie tylko?:>
A Tobie Kubuś (mogę?) to dziękuje za Vorrei:*
pewnie ze mozesz ;-)

i nie ma za co :-)

przyszle wakacje to beda raczej niemcy ;]
elegancko:) ja znowu Włochy (znaczy we ferie) bo wakacje to zostaje w Polsce. szukam kogoś kto jeździ do Neapolu, poznać kogoś, spotkać sie pogadać. a tu nikt:(
taki z Ciebie Kuba jak ze mnie Maria :) czesc chlopcze :) odezwij sie na gg czasem bo mi troche teskno, buzki :*
hej dziewczyno :) no tak rozumiec to ja nawet sporo rozumiem... az sie czasem zadziwiam :) a moze tylko mi sie wydaje :)
ciao a tutti. Jestem sobie całkiem nową osóbką na tej stronię i widzę że fajnie sobie gadacie, no i ta Italia. pomieszała nam wszystkim w głowach. pazdrawiam.
wiedzialem, ten mail nie mogl klamac, chociaz to nie ten sam ;>
Temat przeniesiony do archwium.