Impreza w Krakowie

Temat przeniesiony do archwium.
Ciao a tutti!
W Krakowie w dniach 28-30 stycznia czyli sobota-pon. bedzie najazd Włochów z Torino w ramach projektu Pociąg pamięci- Młodzież w poszukiwaniu Europy. Oprócz ich programu zwiedzania, zapraszają wszystkich na wspólny koncert do Rotundy w sobotę na godz.21.30 oraz w niedzielę na 22.00 (oczywiście wszyscy wiedzą, że te godziny są tylko umowne i prawie na 100% będzie opóźnienie :)

W sobotę będzie grała Orchestra di Ritmi Moderni, Arturo Piazza i Caparezza, a w niedzielę: Miriam, Harry Loman i Aria Corte.
Osobiście nie mam pojecia co to za zespoły, ale ludzie będą w wieku około 20 lat wzwyż. Jeżeli więc ktoś chce pogadać, posłuchać, poprzyglądnąć się - ZAPRASZAM ! ! !
idzie ktośśś?
poszlabym na 100% jakbym byla z krakowa...ale jestem z Wielkopolski:(
kurcze a ja nikogo znaleźć nie mogę kto może i chce...eh, chyba nici z wyjścia :(
ja tez bym chetnie poszla....!!!! ale niestety mieszkam we wrocku.. jesli sie wybierzesz daj Znac jak bylo!
oto krótkie sprawozdanie :
w sobotę koncert SUUUUUUPER - dali świetne przedstawienie bo oprócz muzyki to podziwiam Włochów za ich spontaniczność i radość... choć koncert zaczął się po 22
w niedzielę koncert został odwołany z powodu "naszej" Żałoby Narodowej.

podsumowując - z Włochami chaos zapewniony, ale serca mają WIELKIE
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia