Aż tacy ignoranci?

Temat przeniesiony do archwium.
Kurczę, bo już nie wiem co myśleć....Niby wykształcony człowiek, a on nie wie do czego różaniec służy?(Co więcej zawsze wozi go w samochodzie) Albo dziś, że on w życiu w teatrze nie był i nie jak to wygląda?Dodam, że piszę o własnym chłopaku, ostatnio jakoś mnie zaskakuje...
chyba zartujesz albo on zartuje z ciebie..
niekoniecznie, po 1)dlaczego ignoranci? po 2)znam ludzi, którzy nigdy nie byli w teatrze, nie uważam, żeby to było aż tak nieprawdopodobne,może nie mieli okazji, a może równie dobrze ochoty... po 3)z tym różańcem byłoby dziwne nie wiedzieć do czego służy, ale myśle, że on wie...nawet jeśli używa tylko do wożenia w samochodzie, nie odmawianie nie oznacza nie wiedzy...ani ateizmu.
wiec Gio w czym problem?
:)
Nie....ja wcale nie żartuję...O różańcu wyszło na jaw bardzo przypadkowo dzęki jego babci....a gdy staruszka zaczęła mu tłumaczyć z czym to się je,to się baaardzo zdziwił...a ja wraz z nim:-/ Jesli chodzi o teatr to rozumiem że nie jest to tak powszechne...nie to żebym ja była stałym widzem,absolutnie, ale nigdy?Nigdy nigdy? Nawet jak był dzieckiem....bo tam podobno nie chodzą "klasą" na takie imprezy. Jejku...biedne dzieci. Może to jednostkowy przypadek ale naprawdę mnie zadziwił. Widać jeszcze wielu rzeczy nie wiem.
Wiesz co? W ciagu ostatnich lat spedzonych w Rzymie bylam tylko raz w teatrze, ze wzgledu nie tylko na brak czasu, wysokie ceny biletow, daleki dojazd (mieszkam na peryferiach a teatry sa w centrum - godzina jazdy plus trzeba dodac 10-40 min. na znalezienie miejsca do parkowania), ale - repertuar tutejszych teatrow mnie nie pociaga. Brak wlasciwych spektakli teatralnych, za to duzo przerobek popularnych filmow, np. "Harry, ti presento Sally" albo "Desperate Housewives", a akurat nie tego szukam w teatrach.
Lepsze teatry ma Mediolan; gdy tam mieszkalam, pare razy w roku chodzilam i wydaje mi sie, ze tam, gdzie sa dobre repertuarowo teatry, wiekszy odsetek ludzi do nich chodzi i w ogole - wie, "czym to sie je"...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa