prezent - dla Włocha?

Temat przeniesiony do archwium.
Zbliża sie Gwiazdka..
Zastanawiam się..

Jaki prezent - sprawi radość mojemu Italiano?

Co to powinno być? Jak myślicie ?
Po dluzszym zastanowieniu i przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw, biorac pod uwage zainteresowania Twojego italiano i jego charakter ktory tak dobrze przeciez znam ja i inni forumowicze, moglam pomyslec o jednym tylko prezencie-i chyba sie ze mna zgodzisz-koniecznie musi to byc...Eurobusiness!!!!!
morsela ty iditko nienormalna.
to wyżej to nie mój wpis
chodziło mi o uogólnienie - i innych doświadczenie..
Z czego Włochi mogą się ucieszyć..
Głupi odp. nie potrzebuję.
Włosi - oczywiście?
>Z czego Włochi mogą się ucieszyć..

czy moze wlosi ???
ahahaha jakos nic powaznego nie przychodzi mi do glowy. a z czego uogolniajac ucieszylby sie polak..?
widze ze sama zauwazylas...
Wiesz latwiej byloby doradzic co do np. szefa, rodzicow chlopaka.. zreszta byl juz taki temat. Prezent dla chlopaka to juz trudniej bo to jest bardziej osobiste i tylko ty go znasz i wiesz co by mu sie spodobalo. No ale moze ktos ci podsunie jakies propozycje.
Pozdrawiam
fajnym prezentem jest ksiazka o Polsce po wlosku,ja kupilam mojemu taka.albo ptasie mleczko ktorego oni nie maja.jakis fajny perfum,zubrowka...
Mała Izko - Gdzie kupiłaś taką książkę?
Jest taki album z fotografiami i z opisami (historia, kultura i takie tam) poszczegolnych regionow Polski w roznych jezykach, rowniez po polsku. Ja kupilam we Wroclawiu z 3 lata temu, dosc latwo bylo dostac, w ksiegarni "PolAnglo".
w ksiegarni.w kazdej ksiegarni ja kupisz. placialm za nia 30 zl ale sa drozsze i ladniejsze.jak powiesz ze chcesz ksiazke o Polsce w jezyku wloskim to na bank ja dostaniesz!!!!moj italiano ucieszyl sie bardzo:
Dzięki to może być faktycznie fajny pomysł..
i zaproszenie do Polski :)
Poszukaj w wyszukiwarce bo już jest taki temat(chyba nawet 2)i to nieźle rozbudowany.Niezła ściągawka bo podane są tam propozycje dla facetów w różnym wieku,dla kobiet
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia