Wloski:))) Pytanie do kobiet

Temat przeniesiony do archwium.
co sądzicie o przedluzaniu sobie wlosow???ma ktoras jakies doswiadczenia?ostatnio scielam sobie wlosy i to dosc duzo bo koncowki mialam zniszczone od prostowania itp.chcialabym szybko miec znow dlugie ...a mi niestety rosna bardzo wolno:(
szczerze mowiac niedawno wpadlam na ten pomysl i nie wiem zbyt duzo o wadach i zaletach.prosze o rade...
Oj bardzo mi sie nie podoba. To widac! Rozumiem cie, ze chcesz miec szybko dlugie wlosy, ja od 5 lat zapuszczam, i czesto podcinam. Czasem wydaje mi sie ze co urosnie to scinam, ale jako ze zaczelam od bardzo rozdwojonych koncowek, dlatego bylam zmuszona do czestego podcinania. Teraz jestem zadowolona z rezultatu, jeszcze cos tam mi sie rozdwaja(co raz mniej), ale uzywam profesjonalnych kosmetykow (no powiedzmy tych drozszych, chociaz nie najdrozszych), dbam bardziej o wlosy, suszarki uzywam jak najmniej, i to wszystko widac. Takze uzbroj sie w cierpliwosc, zadbaj o wlosy, i czekaj az sie wzmocnia, i nie przedluzaj! :)
wiesz zgłos się z tym pytaniem do fryzjera...on wyjaśni wszelkie wątpliwości ;)))))))

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia