Zakochać się przez internet...

Temat przeniesiony do archwium.
61-77 z 77
| następna
Dzięki za wszystkie posty,muszę przyznac ,ze trochę mi pomogliście.Pozdrawiam
malwa123 inf . nie ma zadnego drugiego nicka.
nie ma? to znaczy, ze sie pomylilam? Pozdrawiam :-)
Wspominałam Infa bo zawsze przy takich dyskusjach miał worek"cennych",jego zdaniem,a nikomu nie przydatnych rad.Analizując(chodzi mi o Infa,Rahme,AntyRachmę,Izuczę,RazoSzarpa,Marię Nowicką,Jadwinię itd)błędy stylistyczne,ortograficzne,uzywanie tych samych cytatów,odwoływanie sie do tych samych pozycji np.literackich,identyczna agresja słowna,zaczepki na tym samym poziomie,z uporem maniaka odwoływanie sie do sfer intymnych itd.utwierdza,ze jest to jedna i ta sama osoba.Nie jest mozliwością zeby ileś tam obcych osób pisało i,myslało i postepowało identycznie,nawet bliźnieta tego nie potrafia.Poza tym,gdybyśmy nie mieli racji to juz byłaby jakaś reakcja.A skoro jej nie ma to oznacza,ze mamy racje.
A teraz do naszej małoletniej załozycielki tematu.Dziewczyno,ocknij się z tego wirtualnego snu o złotej klatce,wyjdź do ludzi,usmiechnij się i poszukaj chłopaka w podobnym wieku.Wszystkim to wyjdzie na zdrowie,a zwłaszcza tobie.
Diavolino,mario Nowicka anty rahmo itd.. naprawdę to że nie byłaś w stanie zdać na medycynę nie jest moją winą.mnóstwo osób kobiet realizuje się będąc pielegniarką co uważam za bardzo piękne tudzież koncząc inny kierunek dostęopny na wydziakle nauk o zdrowiu i nie są do bynajmniej żadne gorsze zawody.Są po prostu inne i również bardzo potrzebne.Wiesz przecież że wiem kim jesteś i dlaczego wypisujesz te wszystkie bzdety będące są tylko pretekstem do wylewania nagromadzonej w tobie przez lata żółci.Na dodatek kopiujesz moje riposty i wykorzystujesz je w swoich wypocinach-to już komedia.To nie jest miejsce na tą dyskusje więc przenieś się na inne forum np. dotyczące medycyny zamiast po raz 10000 pisać ten sam post.Przeciez łatwo jest porównać wypowiedzi antyrahmy mari nowickiej diavolino etc każdy może to zrobić i zauważyć że są identyczne.Ta sama treść w tej samej formie wklejana setki razy..powinnać zostać zabanowana za spam.
Wielonickowcu-Spamem to jesteś ty.Nie bede z toba dyskutowała na tematy medyczne bo mnie nie interesuja,zwisają mi i powiewaja.I skad ci przyszło do głowy,ze chciałam sie kiedykolwiek realizować jako konował,tylko mi nie wyszło.Znasz mnie?To ciekawe,bo nawet ja siebie dobrze nie znam.
o już się wycofujesz..po raz kolejny ze strachu-w swoich poprzednich postach twierdziłaś że rzekomo masz jakieś pojęcie o tej dyscyplinie..-zaburzenia pamięci? hipokamp nam siada? w każdym razie zapewne dostaniesz w końcu ban za floodowanie i skończymy to zaśmiecanie.
Nigdy nie twierdziłam,ze mam coś wspólnego z konowałami.Chyba pomyliłaś osoby.A usuwanie twoich wpisów juz zostało zgłoszone i zostało przyjete.Zajmij sie czymś pozytecznym np.sprzataniem to ci przejdzie.
twierdziłaś/eś wielokrotnie ale to i tak bez znaczenia.naprawdę skończ tym trollingiem i floodowaniem bo zabagniasz niepotrzebnie forum.
Kobieto.Lecz sie.Masz urojenia,widzisz we mnie osobę która nie byłam,nie jestem i nie będe.Mylisz mnie usilnie z kims.To z kompletnego nieróbstwa wali ci pod czachą.
tak jak każdy troll sztucznie będziesz wciągać każdego kto odpowiada na twoje wpisy (moj błąd) w wir jakiejs dennej pyskówki.Wciskasz tutaj posty zupelnie nienawiązujace do tematu tylko gwoli siania zametu.jeżeli komuś wali pod czachą (jesteś blokerką? :D) to tylko i wyłacznie tobie od odmożdżania się na internetowych forach.niestety nie zaslugujesz nawet na to żeby podjąć wisilek czytania twoich wypowiedzi nie mowiąc juz o komentowaniu.wiecej juz tego durnego bledu nie popelnie.
kociunia moim zdaniem nie ufaj mu nie spotkaj sie z nim i jak najszybciej zakoncz ta znajomosc, zajrzyj w glab siebie i zapytaj sie czy to nie tylko zauroczenie no bo nowy facet i to jeszcze pochodzenia wloskiego ulozony z wlasna firma i mowi mi ze mnie kocha chce ze mna spedzic zycie...to prawda ze na stara milosc najlepsza jest nowa ale nie w taki sposob,kiciuniu a ty naprawde jesli on by cie poprosil teraz o malzenstwo to bys sie zgodzila? niewierze, pamietaj tego kwiatu jest pol swiatu, nie zawsze to co najtrudniej osiagalne wymarzone nie czesto spotykane przychodzace niespodziewanie (mowie o waszym zwiazku i uczuciu)jest dla nas w rzeczywistosci najlepsze i nie zawsze prowadzi do happyendu, rozgladnij sie dookola wyjdz sprzed komputera idz na impreze, przez dwa dni zrob sobie od faceta przerwe i przemysl to wszystko jeszcze raz na spokojnie,spotkaj sie z nim jak mozesz moze wtedy dojrzesz mnostwo berier ktore wymagaja ogromnej pracy obu stron aby je przezwyciezyc i byc razem nie mowie ze jest to nie mozliwe ale wydaje mi sie ze w twoim przypadku to jednak to nie wyjdzie, chociaz sprobowac zawsze warto nie tylko wzbogacisz sie o nowe doswiadczenie w sprawach z facetami ale tez poduczysz sie wloskiego :-), trzymam kciuki i pzdr
innamorata_cotta nie podawaj moich danych bo i tak juz mama przegrane w pracy. Przeprosiłem cie wiec skończmy pisaniem o sobie.)))
Kociunia taka deklaracja nie jeset czyms normalnym. Kiedys słyszałem o własciecielu jakiwś tam firmy bodaj ze z Sardynii własnie tym wieku co piszesz co lubiłwłasnie młode polki kusic. Z tego co pamietam miał ich 7. wiec na Twoim miejscu bym uwazał. A najlepiej zerwij kontakt bo to podejrzane jest.Pozdrawiam
inf. czy na hiszpańskim forum trzeba się logować używająć osobnego nicka, czy można mieć ten sam co tu? pytam, bo chcę poprosić o tłumaczenie
Kociunia mnóstwa szczęścia w prawdziwym życiu życzę
chiara_io mozesz uzywac ten co na tym forum.
Temat przeniesiony do archwium.
61-77 z 77
| następna

 »

Solo italiano