Dzien Kobiet

Temat przeniesiony do archwium.
Dziewczyny z okazji Naszego swieta skladam Wam(zlozmy sobie:-) najlepsze zyczenia...i oby tulipanom w dniu dzisiejszym nie bylo konca:-D
buziaki
Zyczmy sobie szczescia, szczescia, szczescia i milosci.
Zycze paniom, dziewczynom glebokiego poczucia kobiecej godnosci i naleznego szacunku od mezczyzn.
co byscie kobietki znaly swoja wartosc i nie dawaly sie nabrac na piekne slowka, a jedynie na piekne czyny!!! (i nie mam tu na mysli czynnosci pt. wyslanie smsa;))
Ja się dołączam do życzeń, ale jeszcze zapomniałyście o goździku i rajstopach. Przecież to hit nr 1 ;PP (TRADYCJA!)
a czemu rajstopach?? Ja nic takiego nie slyszalam.
Najlepsze zyczenia dla wszystkich kobiet i kobietek na forum..

PS. Kasiu i jak sie dzis rano czulas? bolala glowa? :DD
Najlepsze życzenia dla wszystkich kobiet i kobietek na forum i nie tylko.
Jako że to nasze święto to życze nam zawsze boskiego wyglądu, uśmiechu na twarzy, miłości w sercu spełnionej, odwzajemnionej bez względu na granice, odległościn etc.

A świeże pachnące żolte frezje? Albo tulipan? Ech.
Kasia a co ty robisz w domu? :-)
Malwinko glowa nie boli.czuje sie wspaniale.
ps.jedyny blad popelniony-bylam pewna,ze mam dzisiejsze wyklady od rana i juz bylam gotowa do wyjscia...a przeciez w czwartki mam na 14.00
(czyzby to byl efekt po wczorajszym wieczorze?)
ooo.wlasnie czytam...a co ty tyle pytan od samego rana?ufff
ps.dzwonila Szopcia dzis rano-szykujmy sie na 31.03
No pewnie tak i nie nazywaj mnie "malwinko" :-)) Ja zgadnij co robie w pracy?, hehe szef jest w domu z goraczka, takze nikt nie marudzi :-) Salvio czekal juz na ciebie w san donato?
alez oczywiscie,ze na mnie czekal, Olusiu...
no to dobrze.. 31.03 mi pasuje, tylko mam nadzieje ze nikt nie nawali znowu. Oj Kasia jak mi sie spac chce i glodna jestem ale nie dlugo pausa pranzo to sie wzmocnie troche. Karolina mnie do pozna "pomeczyla"- cwaniara. Dzwonilam do niej po 10 i ja obudzilam :-)
dołączam sie do życzeń :D kochane panie wszystkiego najlepszego :D
leee,a cemu tu nie daja tulipankow na ulicach jak w Polsce?tylko mimozy...ale tez nie daja tylko sprzedaja:PPP
Daja, daja, w supermarkecie kolo mojego biura na przyklad.:-)
to we wloszech 8 marca tez jest swietem kobiet?

a tak apropo's kiedy obchodza dzien matki, ojca , babci i dziadka ?
8 marca to miedzynarodowy Dzien Kobiet, Des.:-)

Dzien Matki --> druga niedziela maja
Dzien Ojca --> 19 lutego (sw. Jozefa)
Dzien Babci i Dziadka --> 2 pazdziernika
Spokojnego życia i realizacji marzeń!
ojejjjjj ile życzeń! i to wszystko dla mnie??
och nie trzeba bylo moje drogie kolezanki!
buziqki dla wszystkich...a kwitkow ci u nas dostatek:))
Moc zyczen, kobiety :D

A kwiatki daja tez tutaj: dostalam galazke mimozy od wlasciciela tavola calda, gdzie dzis jedlismy obiad wraz z moim facetem. Dla wszystkich Pan w lokalu, powiedzial... Bylam tylko ja i dziewczyna za lada baru :D Strefa przemyslowa - taki urok okolicznych lokali, ze kobiet tu niewiele :D Hm, wlasnie mi do glowy przyszlo, moze to dlatego moj facet tak codziennie na moja przerwe obiadowa dzielnie przyjezdza :D Bo inaczej jadlabym w wieloosobowym towarzystwie czysto meskim :D HIHIHI.

Pozdrowienia!

(I wybaczcie, ze sie rozpisalam, ale taki mam dzis dzien. Dee, mozesz poswiadczyc, nie? :P)
Już pisałem życzenia, ale dla kochanych, pięknych i w ogóle kobiet nigdy za wiele WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
cos mnie zacmilo...juz chyba wiem ze to miedzynarodowe swieto hihiihihih...

http://www.fanofunny.com/8marzo.html
witajcie kochane moje!!!
oczywiscie ja tez sie dolaczam do zyczen!!!
wiem, ze spoznilam sie 1 dzien, ale lepsze to niz wcale!!!
mam pytanie...czy we Wloszech Dzien Kobiet jest tak obchodzony jak w Polsce?
u nas panowie wychodza ze swoimi kobietami do kawiarni itp.
interseuje mnie czy we Wloszech jest podobnie czy przywiazuje sie mniejsza wage???
pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Solo italiano