A jacy są naprawdę wasi włoscy mężczyźni???

Temat przeniesiony do archwium.
Piszcie o swoich mężczyznach tutaj jacy są naprawdę, pochwalmy sie:)Mój np.gotuje wyśmienicie,pierze,prasuje,sprząta,opiekował sie mną jak zachorowałam i potrafił o 1 w nocy pojechać do apteki po lekarstwo,pomysłowy,inteligentny,błyskotliwy:)zawsze mogę liczyć na jego pomoc a w dodatku kochany:)
hmmm.. normalny 2 rece, 2 nogi na szczescie jedna głowa;) z wyglądu prawie jak polak!;) a tak na serio serio zabawny, pracowity (!)- z tym u włochów podobno rożnie;), umiarkowanie romantyczny (to akurat ok, strasznie nie lubie takich natchnionych i cierpiacych z miłosci bleee) ale to wszysko nie wazne... najwazniejsze ze czuje sie przy nim swobodnie, nie musze udawac kogos kim nie jestem... moge sobie popyć chociać przy nim mała, słaba kobietka- zaznaczam czasami;)
moj tez ma 2 rece i 2 nogi i glowe...
poza tym pracowity, dazacy do celu, zazdrosny(normalka),spoznialski,dobrze gotuje(nie dopuszcza mnie do garow) sam pierze, sprzata, prasuje...ah wlasnie lubiacy dobrze zjesc:), romantyczny, ma miekkie serce:) i kochany oczywiscie...pewniemoglabym tak wymieniac,ale to juz moja slodka tajemnica jaki jest dla mnie...:)
pozdrawiam
Cos ci nasi faceci wszyscy do siebie tacy podobnie, bo tak sie sklada, ze moj tez ma nogi, rece i glowe na karku ;) A na powaznie, to skromny, inteligentny, ambitny i ciezko pracujacy chlopak. Srednio romantyczny, ale bardzo troskliwy i opiekunczy, nad wyraz szczery a od jakiegos czasy takze i dosc zazdrosny. Na pewno nie przepada za staniem za garami, ale jak trzeba to naturalnie gotuje.
Skontrolujcie czy nie ten sam FACET:)))))))))
moze trzeba by bylo ;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka