kto ma Skype-a???

Temat przeniesiony do archwium.
nie wiem jak to zrobic zeby Skype urachcamial mi sie dopiero po wpisaniu hasla a nie po kliknieciu na ikone-jak to zrobic??
Jak wyłączasz komputer, albo jak już nie chcesz korzystać Skypa ze to naciśnij WYLOGUJ. Wtedy przy następnym włączeniu komputera/programu, żeby z niego korzystać będziesz musiała wpisać login i hasło.
dzieki-juz zrobione
A czy mozna mieć skypa zainstalowanego na dwóch komputerach, tak jak to jest np. z GG?
oczywiscie...jest login i haslo wiec wchodzisz z jakiegokolwiek komputera:-)
a czy wtedy wszystkie moje kontakty bedą widoczne, czy muszę ponownie prosić znajomych o dodanie do kontaktów?
kontakty sie automatycznie wyswietlaja, nawet na roznych kompach. a z tym wylogowywaniem to wystarczy, ze pod miejscem na login i haslo zaznaczysz, czy chcesz byc logowana automatycznie czy kazdorazowo pytana o haslo.
Dzięki :-)
Można też "odznaczyć" opcje: "Uruchamiaj Skype przy starcie Windows"
System szybciej startuje a jak ktoś nie ma automatycznego uruchamiania internetu przy starcie systemu - uruchamianie skyp-a jest bezcelowe.
Narzędzia > Opcje > Ustawienia podstawowe > Uruchamiaj Skype przy starcie Windows - "odhaczyć"
Wtedy Ty decydujesz kiedy uruchomić komunikator - bo chyba nie ma sensu, żeby skype był włączony jak się nie jest zalogowany :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka