"Miałam problem z tamtejszą mentalnością."

Temat przeniesiony do archwium.
http://turystyka.wp.pl/artykul.html?T%5Bpage%5D=2&wid=8864504&katn=2:5&ticaid=13fd1
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=1961
inf ,nudzisz sie???

czy Ty oby nie przesadzasz z tym wklejaniem??????
a moze cos od siebie bys napisal??
zmiana :-)
birba79 może poczytaj sobie Pod Słońcem Toskanii Under the Tuscan Sun . Włochy przedstawione w sposób pozytywny.
inf-a w jakim celu????????????
kasia z milano a co bym miał napisać ?.Coś o mentalności włoskiej ?
kasia z milano napisze moja krotką recenzje o tej mentalności. Jako że byłem od 15 roku życia już w pełni samodzielny wiec mam na nich inne spojrzenie chociaż pochodzę z tego narodu. Na pewno meczą mnie Włoscy romantycy którzy dużo obiecują a nic w zamian nie dają po jakimś czasie. Na pewno nie lubię maczo włoskiego bo to są aroganci i potrafią czasami przylać . Nie lubię Włochów którzy lubują się w podrywaniu na potańcówkach bo ci zawsze szukają miłostki na krótka metę . Lubię ludzi pragmatycznych i myślących bo na nich można liczyc wrazie potrzeby. Nie raz się przekonałem że ten typ Włochów jest najlepszy w trudnych chwilach. Pozdrawiam
Inf, często cię tak męczą ci brzydcy panowie? Co takiego te kreatury ci obiecują a potem nie dają?:)))
genio/eugenio Włosi jak to Włosi są świetnymi artystami. Tak luźno napisałem sobie o kilku typach Włochów )
No dobrze, ale dlaczego oni ci przeszkadzają? Przecież, gdyby przeszkadzali mi WSZYSCY ludzie, których zachowania nie pochwalam, dostałbym pierdolca, wcześniej, czy później.
genio/eugenio przynajmniej Mała Izka ma na co się irytować)))
Aha, no muszę przyznać, to jest powód, racja:))
Muszę się pochwalić, że nie jestem w tym gorszy. Ostatnio jedna z forumowiczek napisała mi nawet przesłodkie, cytuję:"POCAŁUJ MNIE W DUPĘ CHAMIE". Koniec cytatu. Ha i co ty na to, kto jest lepszy?:))
genio/eugenio to mnie przeskoczyłeś . Mnie ostatnio 2 zablokowały na gg )))
Panowie mu daja?osz ty Teletubisiu
a na powaznie.Witaj G-G,stary zbowidowcu.Gdzie byłeś?zapomniałes o wszystkich?Infowi albo sie nudzi na urlopie albo szefa nie ma i upał mu dokucza.
diavolino mam wyćwiczoną podzielność uwagi i potrafię wykonywać 2 czynności na raz
a wiec jednak nudzi ci sie
diavolino nie że się nudzi tylko mnie bawi zachowanie niektórych osób że się na wszystko irytują
Kogo wogóle obchodzą wspomnienia Olki Kwaśniewskiej z Włoch?
Jejku, Ola źle się czuła wśród tych okropnych, nieodpowiedzialnych ludzi. I jeszcze śmieli na nią spojrzeć. Jak oni mogli!? Myślę, że jej tata powinien coś z tym zrobić. Nie wiem, może zamknąć ambasadę Włoch, albo zerwać wogóle wszelkie stosunki z tym strasznym krajem.

Uważam, że bezsensu jest zakładanie nowego tematu, tylko po to by wkleić takiego linka.
angik niech każdy myśli po swojemu. Zawsze idzie go przesunąć do innego działu
tak, TO JA, bardzo mi miło...po paru obelgach, którymi mnie poczęstowałeś nie miałam wyjścia
Agatkaf-pisalas ze jestes z warszawy-a z jakiej dzielnicy?????
Mokotów:)
kiedys pracowalam w galerii mokotow w Atomic Club-juz go nie ma
kiedys pracowalam w galerii mokotow w Atomic Club-juz go nie ma
ja z Mokotowa Dolnego, więc to nie okolice Galerii:)
Ja osobiscie nienawidze tej obludnej, przeswiadczonej o wlasnej inteligencji Oluni ach i jeszcze tak strasznie ja napastowali i tak ich nienewidzi...inna dziewczyna by sie cieszyla ze przy jej wygladzie(typu bezszyjny dziwolag ola kwasniewska) ktorykolwiek Wloch sie na nia spojrzal a jeszcze tak jej poukladana nad wyraz mamuska co to tylko od ludzi wyciaga na ta swoja pralnie brudnej forsy fundacje ale sama od siebie to nigdy hah
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Solo italiano

 »

Życie, praca, nauka