CZY WLOSI LUBIA POLAKOW??????

Temat przeniesiony do archwium.
????????? o to jest pytanie???'
inf.-moze jakis link???
Wlosi lubia polki, nie bardzo lubia polakow.
A jesli twierdza ze bardzo lubia polakow, to tylko zeby sie spodobac polkom.
birba79 na to pytanie nie ma linku. A tu jest ciekawa dyskusja:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=206&w=63122618
NIC TAM NIE MA!!!!!!!
NIC TAM NIE MA!!!!!!!
Uważam że lubią:)Rodzice mojego chłopaka bardzo polubili moją ogromną polską rodzinkę:)Pozatym popatrzcie jak kochali naszego Papieża Polaka Jana Pawła II do dzis o nim rozmawiają jak tam przyjeżdzam:)
ale tu nie mowa o rodzicach twojego chlopaka, tylko ogolnie o wlochach
poza tym wlosi tez bardzo kochali Matke Terese z Kalkuty ale co z tego... i tak nienawidza Albanczykow!
birba79 nic nie ma .Pokonałaś mnie tym pytaniem!!!
czyzby zaczela byc mowa o rasizmie?ooooooooooo niemozliwe!
posadzasz mnie o rasizm???
posadzasz mnie o rasizm???
temat zwiazany z wlochami a sloro inni pisza ciagle o lubieniu to ja tez chyba moge czy moze ktos znowu zacznie sie czepiac???
birba odpowiedz byla do kuby i to w dodatku ironiczna wiec nie zaczynajmy.moze nie sprecyzowalam
zartowalam-wiem-nie ma problemu
:-))
Wg linka od inf. włosi nie mówia po angielsu???
Czy to prawda?
Tak mówią w języku zulu a czasami ,zwłaszcza na stacjach benzynowych można spotkać włochów władajacych mandaryńskim zwłaszcza dialektem Fuyang..
PS Tak na serio to posługują się zmutowanym "pidginem" tak jak 99% osób ,dla których język angielski nie jest językiem ojczystym (i którym się często wydaje że go znają biegle...)
czyli jakos tam jednak się da dogadać.
a w szkołach nie mają nauki języków obcych?
Dogadać to się dogadasz.Języki obce to oni mają ,ale z poziomem raczej nie jest najplepiej (o wiele łatwiej jest się dogadac po angielsku -czy w języku przypominającym angielski - w szwecji,niemczech,danii a nawet czechach).
dzięki za odpowiedź :)
Asia-Nel ich znajomość języka angielskiego sprowadza się do podstaw )))
Zawsze lepszy rydź niż nic :)
Rahma jak byś znała angielski to byś wiedziała że Polska ma jeden z najniższych współczynników lekarzy na 1000 mieszkańców: 2,47. Porównajmy to z innymi krajami Unii: we Włoszech wynosi on4,2, a we Francji 3,37.
http://www.who.int/en/ )))
taa tylko jacy ci lekarze...lomatko...nigdy wiecej.juz wole sie u polskiej pielegniarki leczyc...

moze to tylko ja mialam zle doswiadczenia...
a wogole zednym lekarzom nie ufam
rahma Na przykładzie stomatologów we Włoszech widać że ich jest zbyt dużo Ogólna liczba w rejestrze -45500 Procent kobiet -Czynni zawodowo 34240 Liczba mieszkańców na czynnego stomatologa 1669 )))
I co chcesz przez to powiedzieć Piotrze?
Martha 23 odniosłem się do dawnej wypowiedzi rahmy, że ma informacje z pierwszej ręki
Martha 23 nie ma pracy dla Polskich stomatologów we Włoszech, co zresztą potwierdzili moi przyjaciele Włosi co pracują w tym zawodzie , jak i pokazują te statystyki. Ale zawsze może wydarzyć się cud i ktoś znajdzie pracę w tym zawodzie. Pozdrawiam )))
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Życie, praca, nauka