Biuro nowej organizacji przy UE

Temat przeniesiony do archwium.
Toż to raj prawdziwy ta nasza Unia.:)))))

za
prawy.pl


Żydowska masoneria (B’nai B’rith) otworzyła biuro przy parlamencie UE
Organizacja wolnomularska skupiająca osby pochodzenia żydowskiego, B'nai B'rith International - BBI otworzyła swoje biuro w Brukseli, celem "monitorowania antysemityzmu w Europie".
Podczas uroczystości otwarcia biura przemówił izraelski Isaac Herzog, minister Spraw Publicznych - instytucji mającej wpisane w swój program m.in. "walkę z antysemityzmem" - który powiedział, że problem negowania Holokaustu jest podstawowym zagadnieniem w Europie.

Obecny podczas uroczystości ambasador Stanów Zjednoczonych przy Unii Europejskiej, C. Boyden Gray złożył gratulacje w związku z otwarciem nowego biura oraz za "długofalowe osiągnięcia w globalnych sprawach świata". Podobną radość wyraził ambasador Izraela przy Unii Europejskiej, Ran Curiel, a także sami przedstawiciele Unii Europejskiej, m.in. Jana Hybaskova, Alexander Graf Lambsdorff, Daniej S. Mariaschin i wielu innych ze 160 zgromadzonych gości, w tym ambasadorzy Ukrainy, Niemiec i Belgii. Obecni byli również dyrektor biura BBI w Nowym Jorku, William Bram oraz biura waszyngtońskiego - Bruce Pascal.

Przebywająca w tym czasie na szczycie UE w Lizbonie, Komisarz UE do spraw zagranicznych, Benita Ferrero-Waldner przesłała list z gorącymi gratulacjami, pisząc: "Aktywne działania B'nai B'rith tutaj w Brukseli, w stolicy Europy, odzwierciedlają głębokie polityczne, ekonomiczne i kulturowe więzy Unii Europejskiej z globalnymi społecznościami żydowskimi oraz z państwem Izrael. (...) Jestem pewna, że zwiększona obecność B'nai B'rith w Brukseli będzie silną podstawą do kontynuowania tej ważnej pracy. Będzie również miejscem spotkań, wymiany myśli i będzie służyła Europie jako latarnia morska dla żywego dziedzictwa żydowskiego Europy, któremu tak wiele zawdzięczamy. Dziękuję Wam za Wasz wkład. I dziękuję za wprowadzanie w codzienne życie motta Unii Europejskiej: 'Jednoczymy się w różnorodności' ('United in Diversity')".

Dyrektorem biura The B'nai B'rith International European Union Affairs Office został Adam Mouchtar, który uroczystość zorganizował.
a pewnie. kazdy se moze otworzyc co chce, byle jaka organizacje.
ze amerykanie lubia zydow nie dziwota, oni tam kupe kasy narobili - sobie i ameryce. zydzi gdyby odjac ich od wiary to bardzo madrzy ludzie.
no.:)
no i czemu sie znowu ze mnie smiejesz ? :-)))
E tam, smieję się od razu, nie.))
Twoje komentarze są bardzo hmmm... profesjonalne na swój sposób, ale nie wiem dlaczego, odbieram je bardzo sympatycznie.:)
a ja ciebie podejrzewam o anglosaskie pochodzenie, to ze wzgledu na ilosc eufemizmow - "profesjonalne na swój sposób". a wczesniejsze "no:-)" nawet mnie zadziwilo swoja lakonicznosciowa wylewnoscia, ja bym krocej nie powiedzial tego wszystkiego - choc uwielbiam zwiezlosc. szacuneczek
Szacuneczek nawzajem.
slyszales o akcji "zabierz babci dowod" ? dwoje sie i troje pomagajac mojemu 13 letniemu kuzynowi (calkiem swiadomy szczyl). a ty na kogo zglosujesz i czemu?
No cóz, jestem człowiekiem o poglądach prawicowych
Prawica rozumiana jako:
1. konserwatyzm obyczajowo-moralny
2. liberalizm gospodarczy
3. antykomunizm (antysocjalizm)

Obecnie żadna partia nie odpowiada mi w 100 %, żadna nie posiada tych trzech cech jednocześnie. Pójdę głosować na PiS, ale z wieeelkim bólem serca. Socjalistyczne pomysły Kaczyńskiego na gospodarkę doprowadzają mnie do rozpaczy.
i dlatego musze z toba porozmawiac,
a trudno bedzie bo moj sasiad ma dzis kiepski internet, wiec sie dluzy.
ale, chce pogadac o kaczynskich - mocnych graczy, b. kiepskich politykow.
Stary - oni ni umia pytac fachowcow o rade, oni mysla ze wiedza wszystko, dlatego nie dosc ze nic dobrego nowego nie zdzialaja to strasznie, ale to strasznie wygladaja na scenie europejskiej, ktora chcialaby miec lepsze aspiracje niz tylko targowanie sie z poszczegolnymi zasciankami. oni musza to zrobic zeby podlaczyc zascianki do toru jazdy z rozwojem, nie tylko ekonomicznej, ale zwlaszcza cywilizacyjnej, zeby uswiadomic sobie rzeczy rozmiaru makro.
w kraju pomysl tylko, sluzby b. specjalne zabijaja albo daja sie zabic kobiecie, na ktora ktos tylko doniosl, a dowody mieli nadzieje znalezc pozniej.
uzadzanie fety w wiadomosciach z byle otwarcia kawalka autostrady, no ja bym na jegu miejscu wlazl doslownie pod stol, a zamiast tego sie pyszni.
zaraz jeszcze cos dopisze...
takie rzeczy sa potrzebne. a to takie latwe:
Łódzki cud
Miastu, tak jak przedsiębiorstwu, przyda się dobry biznesplan
Zrozumieli to łodzianie i z pomocą firmy doradztwa strategicznego przemienili smutne, ospałe miasto w dynamicznie rozwijającą się metropolię.
czemu nie zrbic tak z reforma sluzbyzdrowia, juz do tego czasu zmarnowalo sie o wiele wiecej kasy niz to by taki biznesplan kosztowal - gotowy, z prawem i droga postepowania, po prostu odkupic go od kogos kto to ma.
http://wiadomosci.onet.pl/1445827,2677,1,kioskart.html
Oj, trochę namieszałeś i nie wiadomo od czego zacząć.:)
Wiesz, sprawa tego targowania i rzucana się Kaczyńskich w Unii jest troszkę "przereklamowana" przez ich przeciwników. Zapewniam cię, ze gracze z innych krajów targują się nie mniej, niz Kaczyńscy. To, czy oni są skuteczni, to jest inna sprawa, ale na pewno skuteczności nie mierzy się ilością wypitej gorzały(Kwaśniewski).
Potem wybacz, ale narozpoczynałeś tyle róznych tematów, ze musiałbym parę godzin na nie odpisywać.:)
no wlasnie, targuja sie o rzeczy zktorymi inni nie maja jakos problemu, podczas gdy tu chodzi inwestycje dla europy, zeby moglo wszedzie dobrze dzialac(czy myslisz ze ludzie chca zle?).
od 8 lat zyje za granicami (roznymi)i nigdy nie blo dobrego slowa o kaczynskich, od poczatku (zdumiene - jakim cudem demokratyczni ludzie maja wladze skupiona na blizniakach?) po fotyge, ktora omijaja na korytarzach i salonach w brukseli (doslownie, moja siostra ma przyjaciela, ktory tam pracowal dla reutersa), zreszta ona na salony nie chodzi, nie jest zapraszana, bo to burak.
no i jeszcze ta gorzala kwacha (ty naprawde jestes czlowiekiem prawicy)
jak ci to wytlumaczyc.... o! byles kiedys u ruskich? ja bylem calkiem niedawano, i nie szlo inaczej zrobic interesu (czychocby zyczliwie przysposobic sobie ludzi, a oni tam sa o wiele mniej niz my polacy) jak wypic z nimi!!!
sam nieraz mialem dosyc, ale wtedy to dopiero ustalila sie cena za samochod, taka ktora mnie nie zlupila. krotko: jak jedziesz do ruskich to tam pijesz, albo nie jestes swoj, musisz tez zaciagac slowa - jak oni.
dopiero po wizycie tam to zrozumialem.
posluchaj tez kwacha jak jest trzezwy, on jest len patentowany,
ale obyty z wiedza i klasa, posluchaj jak poiwesil majtki tuskowi w debacie, gdzies w tvn.pl to znajdziesz. posluchaj czy on glupio gada?
tak czy siak, powiem tak : niestety trzeba glosowac na po lub lid(wolalbym nie)
albo psl, ci chociarz beda chcieli cos tam zdzialac dla rolnikow i ekologii.
kaczynscy to dopiero sa komuchy! oni znaja tylko takie sposoby,bo przez lata ich zycia co oni widzieli jak nie komune, a potem machlojki? myslisz ze tak wychowany czlowiek bedzie dalaj lama? (sam juz przesadzam, co nie? :-)))
przeciez po to tez prawica.
jeszcze jedno, niech przez ciebie nie przemawia przekora, ta zostaw dla bab.
konkretnie, pis jest ekstremistyczny.
O_O :))
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia