Do Rzymian i okolicznych mieszkańców ;-)

Temat przeniesiony do archwium.
Co się teraz nosi? Tzn. nie chodzi mi o modę tylko o pogodę.
br zimno, kurtki, na ranem nawet szaliki i rekawiczki, chociaz wczoraj np bylo cieplutko =) insomma, ja zamarzam
Nikt więcej?????
nie jest zle, ja jestem zmarzlak i tylko rano i wieczorem zakladam kurtke... ale jak juz rzucam sie na w/w to na ta zimowa.. a teraz swieci slonko i jest w miare cieplo.
we fiumicino jest dzis 19 stopni, a w rzymie 17
Wychodze z domu po 7 rano - dzis bylo jakies 10 stopni. A w dzien moze byc i 20. Niestety, pogoda tu zmienna jest, ranek nie umywa sie do dnia, a ten ostatni - do wieczora... I wilgoc, ech...
Czyli mam zabrać zimową kurtkę i kozaki??? No nie przesadzajcie ;-) Ja nawet w Polsce jeszcze nie ubieram się na zimowo chociaż jestem zmarzluchem ;-)
????? :-)
fai come vuoi. my chodzimy w kurtkachj ;)
Ja w Polsce nigdy w zimie nie nosiłam wełnianej podkoszulki, a tu tak. Z tym że nie biegam po mieście, co rozgrzewa, tylko siedzę w biurze, gdzie ogrzewanie jest bardzo rzymskie, czyli ledwo ledwo... poza tym ciągle ktoś włazi i otwiera mi drzwi.
a dziś jestem nawet w kozakach i całe szczęście...
Dzięki wszystkim :-) Może jakoś uda mi sie spakować ta walizkę aby nie zamarznąc i sie nie przegrzać. Pozdrowienia dzis z zimnej Polski :-)
Pozdrowienia dziś z zimnych, wilgotnych, zachmurzonych Włoszech :-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia