Po co wam Włochy?

Temat przeniesiony do archwium.
....skoro można na miejscu?
Niniejszym ogłaszam nabór na hostessy, mające pracować w lokalach kurturalno- rozrywkowych na południu Polski. Kurturę zapewniamy przez duże "Kur..".

Zapewniamy również, tak samo, jak we Włoszech, kontakt z obcym i ruchliwym językiem.
Warunkiem zatrudnienia jest bezpruderyjność i duża, bardzo duża pracowitość.
Oferujemy pracę w młodych i ambitnych zespołach.
Ale ubaw ... Hohoho.
pełna kurtura!
A ile można na tym stracić?
Najwyżej uzębienie, ale to nie problem. W magazynie posiadamy bogaty zestaw srebrnych, tudzież złotych mostków, pozostawionych w ramach wzajemnych rozliczeń przez Panie ze Wschodu. Zapraszam najserdeczniej.
I to jest to.zapomniałeś dodac,ze w Polsce"hostessy"i "modelki do tańców"zarobia duzo wiecej niz we Włoszech.A w dobrych miejscach ustrzela wiecej cudzoziemców niz tam
a masz dosrep do cieplego i blekitnego morza?hmmm...moze jeszcze palmty by sie przydaly aha i w zime temperature +10...
No niby morza nie mam, ale co z tego?
Jezioro Żywieckie lepiej od każdego morza nadaje się do ukrywania zbędnych zasobów ludzkich.
Tak przynajmniej twierdzi nasz dział HR.:)
Genio z Toba to na koniec świata...
Jo sie pisza na te uzymbjenie, jak nie pszipasuja to sprzedom, w lombrdzie wymienia. Yno bych nie chciala w jeziorze sie dozywotnio kompac. Ale jo Ci wierza i na robote tyz mje mozesz brac, jo sie nadaja, jak najbardziej, szwarno zech jest, umja sie zachowac, jakbys chciol to tyz spiewom, tancza i recytuja. Wiela ojro dosz? Szkryfnij do mje.
No, to cię biorę.
Hajźle tylko są wspólne dlo wszystkich motyk.:)

Wymagania, jak widzę spełniasz, tylko z tym śpiewaniem/wyśpiewywaniem musisz uważać.
Te co śpiewają za dużo, dostają od naszej firmy deputat w postaci pary butów....betonowych.:))
Jak mje znojdziesz? Podej jakis namiar, skond zes je? I wiela ojro?
Hajźle to nie problem, jo je ze wsi. Mam zdrowie jak kuń.
Byda jurto. Tszimej sie. Jak jo bych Ci zdjycie posłala to bys sie zakochoł, napewno bydziesz zadowolony, jo je fajna dziołcha. Śla Ci pocałunków tysiunc.
Hahaha, wysiadam, nie potrafię po śląsku. Świetne.DDD

Jezdem z Żiwca.
Jezyna!!! z Żiwca! moje miasteczko zaczarowane! Jak ja tam lubja jeździc!!!
A jo jes z Joszczymbja...
Dalyko bys nie mioł...az tak
Ej kusisz dziołcha, kusisz.)
Pierona.:))
Jo kusza bo jo jes od kuszenjo... Yno to
:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia