wasze ulubione kawałki (nowośći)

Temat przeniesiony do archwium.
CIAO :) co wy na to żeby dzielić się informacjami o nowościach muzycznych na włoskim rynku, mnie osobiście interesuje Rock (szczególnie Vasco). Ja polecam piosenkę vivere una favola :) piszcie bo z italianimi nie gadałem o muzyce od ponad 4 miesięcy :) ostatnia wymiana w liceum
jak lubisz vasco rossi to sciagnij sobie jego nowa plyte ''il mondo che vorrei''
mam ją :) jest boska :) ale nie całą :)

a masz linka do niej :)??
linka do niej nie mam-sciagnelam z emule a jakich kawalkow ci brakuje?
Qui si fa la storia
Non vivo senza te

:-) [email]

lubisz Vasco :)?? bo ja slucham praktycznie tylko jego :)
postaram ci sie przeslac je jutro na maila,bo dzis juz nie mam sily siedziec przed kompem,jesli mi sie nie uda to wrzuce do siebie na chomika,tutaj masz link jakby co:
http://www.chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=regina_delle_farfalle
vasco-pewnie ze lubie:)
Ja bardzo lubię TAZENDA ( sardyński zespół) i Eros Ramazzotti "Domo mia"
No i oczywiście wspaniały Fabrizio Moro..zwłaszcza "Eppure mi hai cambiato la vita"
TAZENDA nie znam tego zespołu :)

:) posłucham, chętnie. A śpiewają po Sardyńsku ??
znalazlam ich jedna piosenke "spunta la luna dal monte" jest przesliczna:))
Ja już przyznam że jestem znudzony muzyką włoską i dlatego szukam czegoś nowego świeżego co da mi kopa do nauki :)
Mnie czekajace egzaminy daja juz wystarczajacego kopa do nauki.
POVERINA :)

HAHAHA ale ja przed maturą zakuwałem jak szalony :D i wyszło super :D przynajmniej ustne polski na ma 100 % i to samo włoski. :) warto posiedzieć czasem nad książkami, bo potem :D naprawde widać efekty :)
ta piosenka jest naprawde śliczna :D macie coś jeszcze w tym stylu :-)??
A co z ta "Domo mia"? Podoba się? A co myślicie o ostatniej płycie Erosa Ramazzottiego?
Nawet, nawet mimo że nie przepadam za jego piosenkami poza Nel cuore lei :) w duecie z Andrea Bocelli :). Genialne :)
veramente stupenda...zresztą tak jak wszystko Bocellego;(?)
Dokładnie!! :)
Ja słyszałam piosenki Rossiego, ale jednak wolę Paolo Meneguzzi ;)
ANCH`IO PREFERISTO LA MUSICA DI PAULO MENEGUZZI :) SALUTI :)
saluti ;)
Silvia, qual tipo di musica preferisci? Di Gosia Andrzejewicz o quella italiana?
Scusi, no
mam prosbe moglby mi ktos przeslac ta piosenke , co tak zachwalacie :)
"spunta la luna dal monte"

moj e-mil : [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa