nagonka na infa

Temat przeniesiony do archwium.
moze ktos z was potrafil by mi wytlumaczyc ta nagonkę na infa?
jeszcze wczoraj byly 3 czy 4 topiki na temat Infa.
Poczekaj na Gaio,to ci wyjasni w czym rzecz
Kobieta sobie coś uroiła
Uwazaj! Wsadzilas kij w mrowisko!pzdr.
to bylo do Giu.
upss.. ale konkretnie o co chodzi?
Giu, kobieta sobie uroiła że ją jakiś Włoch prześladuje na forum
a co niby ty mialbys z tym wspolnego?
ty masz byc tym wlochem?
Giu, niby ja ja wydałem, a sama była tak widoczna i ganiała za nastolatkami po różnych forach
urwalo sie ucho od dzbanka..i juz dzbanek nie bedzie wody nosil...admin tez ma swoja cierpliwosc widzę.Jak narasta rakotworcza tkanka to lekarz decyduje,ze trzeba ja wyciac...Dziwe sie wam ze dorosli ludzie nie sa w stanie pojac pewnych rzeczy ze swiata doroslych.Nic sobie nie uroilam...ja nie z tych co to Borg usiluje wam wmowic..widzieliscie, ze we mnie jest o wiele wiecej milosci ,emocji i uczuc ludzkich..niz u tego metlicznego Borga o mononotonnych wpisach wypranych z uczuc, ktory to zaplanowal wszystko zaasymilowac..jakiez to infantylne jak i jego nick...bo przeciez pochodzi od INFANTYLNOSCI! ..sam sie wkopal,w koncu jego nick zaczal dzialac niczym oslawiony NLP na podswiadomosc forowiczow...sam sie wkopal..
gaio, byłaś tak infantylna że wklejałaś fałszywe dane
jak zwykle beznadziejny jestes..
upsss widze ze jest miedzy wami duzo niezdrowego jadu..
ale wydaje mi sie ze (bo to jest forum publiczne) ze jezeli macie cos przeciwko sobie to powinniscie wyjasnic to prywatnie..a jezeli jakas przykra sytuacja mial miejsce z ktora nalezy podzielic sie z szerszym gronem to nalezaloby napisac konretnie o co poszlo.. bo inaczej wprowadza sie nie zdrowy chaos..
gaio liczyłaś na to że zmienię nicka po bredniach co napisałaś na forum ale się przeliczyłaś
Giu, ktoś Cię ostrzegł że wsadziłaś kij w mrowisko
bynajmniej Borgu nie liczylam..lubie liczyc tylko swoja kaske..na ciebie ani nie licze ani nie patrze..co innego ty!nie przestajesz mowic o mnie od rana do nocy..jak zaczynasz kalpac klapaczką to odpisuje ale tak od niechcenia ...bo mi sie nie chce z toba gadac...a zapomnialabym.. jaka jest pogoda w Slupcy?
Na pewno tam nie mieszkam.D
eeee, eeeeeeee
ale macie prolem ja to mam dopiero zagwostke, swiece na zielono :(
*problem
sa 2 wytlumaczenia co do tego koloru
-kosmitka(przyjaciolka Infa)
-przezarta dioksyna
Ale mulino droga, nie panikuj, gdyż w tym wszystkim jest też akcencik proekologiczny: świecąc na zielono, oszczędzasz inne źródła energii, prądu na światło nie zużywasz. Spokojnie, nie ma tego złego...:)
czemu od razu :-( ? zielony to ladny kolor...
ja wlasnie zrobilam sobie drina..szampan ze spitem..nawet nie jest taki zly..
widzisz,zawsze jest druga-ta lepsza-strona medalu
http://prawo.gazetaprawna.pl/orzeczenia/394494,wulgaryzmy_w_sieci_nie_
moga_obrazac_internautow.html
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia