Wyjechali na wakacje wszyscy nasi...podopieczni

Temat przeniesiony do archwium.
Kochani wpisujcie sie kto gdzie byl ../na wakacjach../i dlaczego..uzasadnij p.f.:D Widze duuuza absencje...czyli stopa zyciowa nie zmalala..godne uwagi i pochwaly,tak trzymac..jak chcecie to sie wpisujcie ,"musiku" nie ma.. :D Ale kazdy moze sie pochwalic..a zdjecia obejrzymy/te z wakacji /na Naszej Klasie..:D
Spetses:)
jestes na wyspie greckiej?
Palermo. Wkrótce Costa Smeralda.
ja dopiero we wrzesniu jade.. do najpiekniejszego miasta w Polsce
moja wycieczka byla w maju bo i wtedy bylam w podrozy poslubnej, zaliczylam Paryz i Wenecje, oby dwa miasta godne uwagi i polecenia:-)
Miesiąc w Palermo:)
Ja wakacje spedzam w domu we Wloszech. We wrzesniu jedziemy z mezem na tydzien do Polski.
w poniedzialek Egina
Ja byłam tydzień w Rzymie i tydzień Domodossola,niestety wakacje dla mnie już się skończyły :(
A JA BYLAM NA KONCU SWIATA, ALE NEI POWIEM GDZIE :d
Ja byłam w maju w Ojcowskim Parku Narodowym, a w lipcu w Varese. Pięknie było... ;-)
marza mi sie wakacje na Mazurach;)
Gabicce Mare i nasze polskie Międzyzdroje :-)
..gdy nie ma dzieci w domuuu to jestesmy nieegrzeczni.. :D
:D no to kto jeeest w domu???/...niegrzeczny...hmmm..tez przyjemnie!/...a kto moze sie pochwalic, ze byl w milym miejscu??? :D
ja wrocilam z San Benedetto del Tronto!
a potem spedzilismy jeszcze tydzien z naszym psem w Marina di Grosseto
ja moge sie pochwalic, ze bylam w milym miejscu :D milusi taki, ze ohohohoho :D
*milusie takie :P
Marina di Grossetto ..jedyny na całym Półwyspie Apenińskim dziewiczy odcinek wybrzeża znalazlas tam zachwycające klify, nadmorskie moczary, macchia, zalesione wzgórza , dziewicze plaże...pies zadowolony?
Jedna flaszka, druga flaszka i też trzecia, kurde bele
Leci,....
Trasa bardzo dobrze znana od jednego baru do baru
Poznaje się tych albo owych i mamy troszeczkę kataru ........phehehe ;)
...Wracamy chwiejnym krokiem po okrążeniu nad ranem
Po schodach na piechotę raczej rady nie damy.......:D
dobra juz nie spiewam :P
mulino widze, ze milo spedzasz czas....
ja bylam w Polsce kochanej przez poltora miesiaca, wrocilam do Italii, tydzien spedzilam in Abruzzo a jutro wyjezdzam na Calabrie nad morze na tydzien...
dwa miesiace wakacji, hi hi kto mnie pobije?!

a tak na serio to pozdrowienia dla Wszystkich Forumowiczow! Dobrego wypoczynku i milych wakacji...pelnych wrazen! jezykowych i nie tylko!
Kto wie cosa combineranno le nostre connazionali in questa estate!
lo scopriremo traducendo...

:)))
chyba nikt cie nie pobije, ja tez mialam 2 miesiace wakacji :D no i bylam na koncu swiata ;)
na początku lipca byłam tak, tak w słonecznej Italii :) później w Chorwacji

od września rozpocznie się moja nauka języka włoskiego, co wpłynęło na zarejestrowanie się tutaj. pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
podobno co czwarta kobieta podczas wakacji oszukuje swoje partnera, a co trzecia sypia w jednym czasie co najmniej z dwoma mężczyznami..ale za to az polowa owych pań ocenia te relacje negatywnie /panowie za to w 80 % sa zadowoleni/ po prostu kobiety czują się wykorzystane i upokorzone. przyznaja także, że seksualna przygoda przytrafiła się im z osobą "poniżej poziomu",ponadto obawiają się utraty dobrej reputacji...och bardzo stresujace sa te "wakacje"..same zmartwienia pozniej..a to wszystko wina facetow...tych "poniżej poziomu"..:D
Ciekawe co to według nich "poniżej poziomu"..?
Ja byłam we Włoszech :D ponad miesiąc hehe... A teraz w Polsce :)
eeee naprawdę ktos tu przyjezdza na wakacje? :D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia