Jakiej urody dziewczyny lubią Włosi

Temat przeniesiony do archwium.
Ok. Wiem, że nie można wsadzać wszystkich do jednego worka itd.itp., że są wyjątki tak jak wszędzie ... ale jednak muszę zapytać Was - bo kogo innego, jak nie Was? :P

Doszły mnie słuchy, że blondynkom jednak łatwiej jest we Włoszech, ponoć cenią sobie jasne oczy, i ... że.... lubią "pasztety" .... Czy to jest prawda ... koleżaka z klasy powiedziała mi, że we Włoszech nie zwraca się uwagi już na blondynki i że chude dziewczyny nie mają u Włocha szans :/ , że Włosi nie lubią chudzielców...

Ogólnie nie mówię tylko o tym i moje pytanie brzmi : "jakie urody dziewczyny lubią Włosi" (zazwyczaj) bo wiem, że nie należy wsadzać wszystkich do jednego wora :P Papa i czekam na odp.
Włosi przeważnie nie lubią osób mądrzejszych od siebie, a ze sami zazwyczaj nie są najinteligentniejsi, to reszte se dopowiedz :D
Hehehe ... No to zaczynam się bać co to będzie w tych Włoszech :/ A jak się jest NORMALNĄ dziewczyną ??? Tzn. wstydliwa, nigdzie się nie pcham, nie narzucam i nie lece na każdego i nie wyglądam jak dzi...a :D Ale nie jestem brzydka po prostu wyglądam jak wszystkie anorektyczne modelki i ubieram się ze stylem a nie jak cycata laska ze zboczonej gazety z żółtymi albo siwymi włosami ... ??
Mąż do wynajecia??? Ja pierdziele... Ktoś to normalnie ma pomysły... O_o
kurcze ja sobie takie wynajmę....a co tylko ja to mam wysokie wymagania:):):)
co to post smieć??..prima aprilis sobie ktoś zrobił?
ja mam jedno oko)::)))))
sweetkiti blagam powiec ,ze nie mowisz powaznie ! xD
skad sie takie dziewczyny biora :P

powiedzcie ,ze to prima aprilis ! xD
oj nie prima aprilis...oj nie..włoska telewizja przesycona jest...takimi laskami może nie koniecznie w wersji blond/platyna:)
Jeden z tych watkow, ktore w ogole nie powinny powstac.
he,he dobry temat..Wlosi lubia,lubia.... typ dziewczyny ktory na pytanie :czy aby jestes naprawde kobieta?odpowie twierdząco.Tyle tu sie kreci tego transwestytowskiego tałatajstwa..i to naprawde wygladajcego na super laski...na laski nie z tej ziemi niemalze, ze galy na wierzch wychodza. Krotko mowiac Wlosi lubia typ dziewczyny..bez penisa.No tylko mi tu bez falszywej wstydliowsci prosze !..ktos wreszcie musial nazwac sprawy po imieniu..Przeciez, te transy nie sa tu wylacznie do przeszukiwania butikow celem zakupu fatalszkow..po cos tu sa!:D
Ale się uśmiałam :) widać, że koleżanka jedzie na podbój Włochów ;) tylko zostaw paru dla innych ;p
na pewno zaraz mi sie dostanie, ale wydaje mi sie, ze wlosi nie musza zwracac uwagi na polki, wkoncu ( jak dla mnie ) wloszki sa bardzo ladne,
zawsze zazdroscilam im ciemnych wlosow, oliwkowej cery,

chodzi mi oczywiscie o te naturalne kobiety, a nie te po operacyjne prezenterki z wloskiej telewizji
Wszystko jest rzeczą gustu :) Jak dla mnie Włoszki są za grube..no chyba, że wychodzimy z założenia, że kochanego ciała nigdy nie za wiele ;D
grube, chude, malo wazne, najwazniejsze ze naturalne

musialabys zobaczyc angielki, one to sa grube

jestem ciekawa jaka opinie maja polki we wloszech, bo tu w anglii okropna, oczywiscie jada na nas nasi rodacy
tylko, ze tutaj w anglii, "lecimy" niby na "ciapatych"

oczywiscie wlosi zwracaja uwage na polki, ale wydaje mi sie, ze tylko daltego, ze to cos nowego, bardziej egzotycznego
Wydaje mi się, że dlatego samego Polacy zwracają uwagę na Włoszki "bo to coś nowego, bardziej egzotycznego" :) A o opinię to niestety same się staramy..zobaczysz co będzie się działo na forum po wakacjach, zatrzęsienie "miłosnych" sms-ów, które oczywiście po 3 miesiącach ucichną jak za dotknięciem magicznej różdżki ;)
... mi sie niestety wydaje, ze zwracaja uwage przez stereotypy...
a co do angielek, to prawda... z tego co zauwazylam nie mialy zbyt duzego powodzenia we wloszech...

tez jestem ciekawa co wlosi mysla o nas... i czy naprawde zakladaja ze polki sa latwe, bo przeciez polki (te nie mieszkajace we wloszech) widzac wlocha z gory zakladaja ze to latin lover ;)
nie mieszkam we wloszech, i nie mysle o nich jak o super boskich kochankach
lubie spedzac wakacje we wloszech, czasami zastanawiam sie jakby tam sie mieszkalo?

co do opinii, to na pewno zawdzieczamy to niektorym dziewczynom, ale na szczescie wiekszosc, duza wiekszosc jest normalna, a Ci ktorzy tak o nas mowia, po prostu zle trafili

moze wypowiedza sie dzieczymy ktore mieszkaja we wloszech, i moga powiedziec cos wiecej
Włosi... A co to takiego? Naród wybrany, że ich opinia jest taka ważna? W Polsce jest wiele ładniejszych dziewczyn niż te wszystkie Włoszki. A dla przeciętnego Włocha nie ma znaczenia jaka, byleby poszła z nim do łóżka.
janek 123.. a co to takiego?..jego opinia jest taka ważna? ..i to,że jedzie na wczasy ma kogoś interesować?.. wyskakuje z takim czymś na forum...
:)
frustrat jakis...nie zwracaj uwagi yamadawa..koncentruj sie na 'wampirzeniu' hehehe :D
...masz rację...zbliża się pora ...baba pomyliła uczulenie na truskawki z uczuleniem na światło.. a szkodza, bo mi się spodobało to wampirzenie..
pozdrawiam :)
Wloszka pyta wloskiego męża:
- Kochanie, jakie lubisz kobiety: ładne czy inteligentne?
- Ani jedne, ani drugie, tylko ty mi się podobasz. :D
Wloch pyta drugiego Wlocha:Kocha pan swoją żonę?
- Oczywiście! A co ona gorsza od innych?!
Na bezludnej wyspie ląduje Wlochow i 1 Wloszka. Po miesiącu Wloszka mówi:
- Panowie dość tych świństw! I wiesza się na drzewie.
Po następnym miesiącu jeden z Wlochow mówi:
- Panowie dość tych świństw, zakopujemy kobietę!
Po następnym miesiącu jeden z Wlochow mówi:
- Panowie dość świństw, odkopujemy kobietę!
;DDD super! :D
o rany bląd.. spalilam kawal.. Na bezludnej wyspie ląduje 50 Wlochow i 1 Wloszka.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Solo italiano