papierosy

Temat przeniesiony do archwium.
w sobote jade do wloch region emilia romania, gateo a mare.w plsce pale papierosy wlasnej roboty bo sa tansze, krecone, zastanawiam sie czy moge przewiezc przez granice takie papierosy czy kupic z banderolami ale to wyniesie mnie duzo drozej. PORADZCIE CO ROBIC
Spróbuj skręcać na miejscu.
osobiscie nie palę..wiem, ze tu sa dosc drogie papierosy, ok 4 eu paczka ..to srednia cena..ale widze ,ze duzo ludzi sobie skreca papierosy..tyton jest w kioskach..nie wiem po ile moge jutro sie spytac..mozesz sobie przywiezc tytoń do skręcania na poczatek//dozwolone chyba pol kilo/..Ludzie stojac przed barami skrecaja..na ulicy ,bez 'krępacji'..a ci po katach,bramach to z marychy skrecaja ..ale tak i tak pala wszyscy rowno.:D
DZIEKUJE, zapytaj po ile tyton jest najtanszy w italii.
polazlam do sasiada.. dla ciebie..bo to stary palacz..torebka 40 gram kosztuje od 3,60 do 4,50..zalezy od marki..on akurat pali ten najtanszy za 3,60 marka Virginia/zolte opkow/ nazwa tytoniu 'JSP'
dziekuje serdecznie juz zapisalam. jutro juz jade na riwiere adriatycka. troche stresu jest,... jakos sie boje jechac ...
haha dobre z tymi papierosami, lepiej je skrec na miejscu, bo inaczej uznaja, ze tam co innego jest w srodku :)
Znalezione w sieci, ale podpisuje sie pod tym:
Fatevi un regalo: andate in ferie e lasciate a casa le SIGARETTE.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Solo italiano