Informacja

Temat przeniesiony do archwium.
W związku z moimi podejrzeniami co do tej strony informuję,że zawiadomiłam włoskie przedstawicielstwo w Polsce- czy na tej stronie kiedykolwiek pisali Włosi ? Mam duże wątpliwości: czy jakikolwiek na poziomie Włoch miałby ochotę na dyskusje z wulgarnym i prymitywnym "guru " tej strony? Nie sądzę. O co chodzi? Nie wiem. Oszustwo? Ktoś nie lubi Włochów w Polsce? Możliwe. Mam za to wrażenie,że ktoś w perfidny sposób wykorzystał moją obecność tutaj, tak samo, jak wykorzystano moją początkowo słabiutką znajomość języka włoskiego obrzucając stekiem wyzwisk, wulgaryzmów i prymitywnych insynuacji. Polak -cham potrafi?
Oficjalnie informuję,że złożyłam zawiadomienie w prokuraturze. Mam nadzieję, że wasz quasi-Polak będzie miał okazję przedstawić siebie i swoich Włochów w polskim sądzie.
Wyprzedzę fakty zapewne i dodam, że ja to osoba pisząca wcześniej pod nickiem *luccioletta*- choć zapwne wiele osób byłoby tu chętnych do nazwania mnie mitycznym "infem".
To pisanie głupot na forum też jest karalne?
Ale o co właściwie chodzi? Mozesz się jaśniej wyrażać? Ta stronka ma jakiegoś guru...? Poziom tej sekcji nie jest może najwyższych lotów ale i tak pod względem wulgaryzmów i pustosłowia nie dorównuje części polskiej xD. Zresztą kogo to obchodzi, ile tu prawdziwych Włochów a ile "podszywek"? Nie sądze, że przedstawicielstwo włoskie w Polsce zainteresuje się takimi duperelami... Na tym forum piszą zarówno Polacy jak i Włosi na różnym poziomie...Naprawdę nie masz rzeczywistych problemów, żeby stwarzać sobie wirtualne?
A chamstwo nie jest cechą narodową, charakteryzuje zarowno niektórych Włochów jak i Polaków..Wulgaryzmy i obelgi na forum zgłaszać należy adminowi tego forum a nie włoskiej ambasadzie....XD
sami pewnie widzicie, ze to Inf zalozyl ten post...na jego miejscu to bym ABW zatrudnila za pieniadze podatnikow oczywiscie..tylko zeto dowod zeinf Wlochow nie zna..heheh oleja temat tak jak w zyciu codziennym olewaja wazniejsze sprawy bo maja prazno..czy zrobienie zakupow..a zima mrozna w tym roku heheheh,wiec owo'przedstawicielstwo zajamowac bedzie sie wygladaniem przez okno, zajamowac czy snieg juz sie stopil..czy jeszcze pada,czy samochod dobrze zaparkowany..no i chyba zeby doniesc, ze tam sie terrorysci zajamuja szyfrowaniem wiadomosci w jez.wloskim dla Al Kaidy..to napewno sie zajma ,ale nadawca informacji i wyda im sie niezywykle chore i podajrzane zmienianie nickow po 2 x lub 3 x dziennie pomnozone przez 365 dni.. A niech to !a to Inf nadal im roboty na swoj temat..sam sobie dolek pod soba wykopal buhahahahah

« 

Solo italiano

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia