jeszcze do admina

Temat przeniesiony do archwium.
dlaczego, gdy chcę odpowiedzieć komuś i nie chcę umieścić mojej wypowiedzi jako ostatniej w temacie, tylko bezpośrednio pod wpisem tej osoby,raz mi się to udaje a pieć razy nie ?. Nadmieniam, że pod okienkiem z tekstem, który piszę, widze zdanie, na które właśnie odpowiadam, więc nie może byc mowy o pomyłce.
To moze ja ( choc nie wiem czy dobrze zrozumialam). Jesli odpowiadasz danej osobie, to Twoj wpis "umieszcza" sie samoistnie pod wpisem pytajacego, ale w kolejnosci "czasowej". Czyli jesli bedziesz pierwszym odpowiadajacym, to Twoj wpis bedzie bezposrednio pod pytaniem, jesli ktos wczesniej odpowiedzial na to pytanie, to automatycznie Twoj wpis bedzie jako drugi w "kolejce". Zauwaz, ze wszystkie te wpisy sa na jednej linii ( pare milimetrow przesuniete w prawo w stosunku do pytania ).
Robie doswiadczenie i odpowiadam Ci jako ktos inny. Gdzie moj wpis ( mimo iz nacisnelam "odpowiedz" przy Twoim pytaniu.
A teraz drugie doswiadczenie. Tym razem odpowiadam samej sobie ( na wpis zaczynajacy sie: >Robie doswiadczenie i odpowiadam Ci jako ktos inny.).
Patrz, ze ta odpowiedz nie jest na jednej linii z poprzednimi. Jest przesunieta o pare milimetrow w prawo Oznacza to iz dotyczy mojego pytania nie Twojego.

O to Ci chodzilo?
ale czasami odpowiadam na wpis zrobiony dzień wcześniej i się udaje bezpośrednio pod a innym razem dwa kilometry pod spodem, na końcu i wtedy za cholerę nie wiadomo, co chcę :(
To rob wstawki:

>ale czasami odpowiadam na wpis zrobiony dzień wcześniej

I juz wszystko wiadomo.
Chyba wiem o co ci chodzi. To jest najbardziej widoczne, jak wypowiedzi sa umieszczane maksymalnie po prawej stronie. Odpowiedz na twoje pytanie jest taka, ze jak odpowiadasz na czyjs post, i twoj ukazuje sie o wiele nizej, tzn ze te osoby ktore sa wyzej, juz wczesniej na ten post odpowiedzialy, a ty jestes kolejna osoba ktora odpowiada na ten sam post. rozumiesz? A czasem sie zdarza, ze w jednej linii (extrem prawa strona) znajduja sie odpowiedzi na rozne posty, ale na ten na ktory ty odpowiadasz jeszcze nie ma innej odpowiedzi (za to sa odpowiedzi na post jeszcze bardziej "wstecz" - zawsze w tej samej linii) to wtedy twoja odpowiedz pokaze sie wprost pod postem na ktory odpowiadasz :)
Kapewu ? :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia