bilans dnia

Temat przeniesiony do archwium.
Z przykrością stwierdzam, że wypadł gorzej, niż blado. Żadnych kłótni, obrzucania się błotem, czy wyzwisk, nic. Melodramatyczna nuda, no może jeden sms w miarę zabawny (ten z oryginalną formą zerwania znajomości)hehe. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej :)
Hehe..Gienio Ty zadymiarzu ;-D
genio...wyjdz z inicjatywa..tez czekam na awanture;-)P
nie, bo znowu mnie Il Grande Fratello wykasuje :)
a moze skomentujemy nowa misske ??
Niezla, wielgachna i chyba pierwszy raz z gornej Adygi i mowi po wlosku !!!
boh...nie widzialam..a tym bardziej nie slyszalam mowiacej...
kachna wielgachna?
180 cm - skad takie wielkoludy w krainie liliputow ?!
a pamietacie te poprzednia Cristine, miala ponad 180 cm jakies 186 jak sie nie myle
Chiabotto ? Ta od "plin, plin". tez wielka. Mnie sie podoba jedna i druga: oprocz urody maja charakter i osobowosc, nie znikna z czasem jak inne
a o czym wy mówicie ?
o nowej Miss Italia
a Ty Genio z ksiezyca spadl ?! Gdzie ty mnieszkasz ? Co, gazet nie czytasz ?!
ja do diaspory nie należę, w Polsce od wczoraj raczej pani Beger jest na pierwszych stronach gazet, ale sprawdzę tę misskę i podzielę sie fachowym komentarzem
heheh..no wlasnie my z geniem gazety czytamy...tylko, ze polskie...tam informacji o wielkich miss italia nie uswiadczysz....ewentualnie jak to Marcinkiewicz wital misski w Warszawie (po angielsku!troche pokaleczyl, ale dal rade))
no calkiem ładna, strasznie młodziutka, choć na taką nie wygląda. ale to pół Amerykanka jest (na to wygląda natomiast) :))
ja wprawdzie we wloszech mieszkam ale jestem do tylu ze wszystkim nowosciami telewizyjno-gazetowymi
wiec chetnie poczytam nowosci na forum
wklejcie jakiegoś linka, jak wyszukiwałam miss italia 2006 to mi jakieś porozbieranne panny i małe zdjęcie w jakimś gazeciu wyskoczyli :( buuu
no to jak Genio powiedzial ze ladna to moze byc. troche ciezko bylo przegapic Miss Italia bo nadawali prawie caly poprzedni tydzien !! Jak macie okazje to rzuccie okiem czasem na Raidue na Wild West - ten blondas Lorenzo to z matki Polki. :)))
http://www.missitalia.rai.it/archivio/anno2006/primaMiss/vincitrice.asp?Edizione=2006
http://www.missitalia.rai.it/
Co tu tak spokojnie? Wyszliście na ulice pikietować?
Rząd się kłóci,awanturuje to nam brakło weny.Kto wypuści trolla?A może znowu jakaś zakochana małoletnia zacznie pleść bajki o swoim amore.
Co ty! Plotą na wiosne. Jesienią, to trzeba pomyśleć o emeryturze :D
no co ty 53? wlasnie jesienia trzeba sie zakochac, zeby jakos sroga zime przetrwac...
Mowia, ze milosc nie ...... przychodzi z nienacka, ale na wiosne czesciej sie zakochujemy. Jesienia i zima, to ewentualnie tylko konsumpcja. ;)
u mnie jest zawsze na opak :-///
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia