samoch.do Polski, szukam wolnego miejsca

Temat przeniesiony do archwium.
Witam Wszystkich,z gory przepraszam jesli nie powinnam tutaj umieszczac takiego tematu...Mieszkam obecnie w Milano, wracam na swieta do Polski i zastanawiam sie czy ktos wraca stad samochodem i ma przypadkiem wolne miejsce(za odplata oczywiscie) Intersuje mnie Gdansk, Gdynia, Wejherowo lub Slupsk. Z gory dziekuje za odpowiedzi. A moze znacie jakies stronki gdzie moge znalezc takie ogloszenia. BACI:)
za 60 euro kupisz bilet autobusowy
To juz lepiej lec samolotem z Mediolanu do Berlina, od dzisiaj jest promocja, ja za podroz w dwie strony na swieta zaplacilam 41 euro.
www.easyjet.com
ale berlin jest w niemczech :-)
Ma dai?!

Juz wole leciec samolotem do Berlina, a potem autobusem do slupska, niz tylko autobusem/samochodem. Na dodatek jesli cena jest podobna, no to sorry, ale tu nie ma nad czym sie zastanawiac! Naladowac PostePay i juz :)
ok, ok stavo scherzando :-)

zgadzam sie z toba, tym bardziej ze osobiscie bardzo lubie latac i wolalbym nawet doplacic troche wiecej zeby samolotem sie przeleciec
A wiesz ze ja oprocz latania, lubie jezdzic samochodem na dlugie trasy, ale tylko MOIM, zeby moc podziwiac, no i prowadzic :) Dlatego juz wole samolot plus autobus niz inne opcje :)
dzieki za opinie to milo z waszej strony ale ja nie o to prosilam...mimo wszystko dzieki.PS. ja lubie jezdzic autobusem i samochodem...a poza tym na samolto mam za duzo bagazy:( ciao
Hej!rnMoj chłopak prawdopodobnie będzie jechał przes samymi świętami samochodem do Gdańska, ale niestety nie z Mediolanu ale z Udine. Wiem, ze to trochę nie po drodze, ale gdybyś była zainteresowania-daj znać.rnPozdrawiam,rnAsia
Przed świętami jadą dwa osobowe samochody z firmy w Brixen do Gdańska.Pozdrawiam
ja jade z mezem na swieta tylko ze zabieramy ze soba psa a wogule to jedziemy do swietokrzyskiego nie w kierunku morza.pozdrowienia
Asia Vinti czy czesto Twoj Ragazzo jezdzi z Udine do Polski i czy jedzie przez Warszawe? Mieszkam niedaleko Udine i bylabym zainteresowana nie tyle przejazdem, ale przekazaniem jakiejs paczki i raczej z Polski tu do Italii. Moze masz GG lub mozesz podac maila? Mieszkam tu z corka i mezem kolo Tolmezzo. Jesli moge tez w czyms pomoc to chetnie.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia