DO ADMINISTRATORA

Temat przeniesiony do archwium.
Szanowny Administratorze! Moje konto zostalo zablokowane, gdyz uznane zostalo za reklame. Jest mi przykro, ze zostal zle zrozumiany cel mojej dzialalnosci, to nie bylo \'rozpowszechnianie reklamowanie produktu\', a proba otwarcia dialogu z uzytkownikami, ktorzy w sposob wolny moga sie skonfrontowac z waznym nowym na rynku brand.To, co przewaznie oferujemy dla Administratorow forum i uzytkownikow zainteresowanych to mozliwosc otrzymania gratis produktu tak by mogli go wyprobowac i rozmawiac o nim zle jak i dobrze.W specjalnych sytuacjach Postemobile oferuje odszkodowanie za zakup karty Sim, 50 euro doladowania karty gratis! Mam nadzieje, ze udzieli mi Pan zgody na kontynuowanie z uzytkownikami dyskusji na temat nowego produktu, mogacego ulatwic zycie wielu rodakom za granica. Uprzejmie Panu dziekuje i pozdrawiam.
..no money, no honey..he he...to jednak byla rekalama,na dole tej strony po prawej str. masz granatowy kwadracik..'projekt i wykonanie' wejdz sobie tam....i rozejrzyj sie ..
oj gaio gaio.Po odsyłaniu do kwadracików czuć Cię na kilometr.O złośliwości i głupocie nie wspomnę
ciekawe kto podkablował... bo sam administrator by na to nie wpadł. Szkoda, że szanowny Pan Administrator nie zajmuje się bardziej poważnymi sprawami.
Z poważaniem forumowiczka

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka