studia w Bari

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktoś ma jakieś informacje na temat studiowania w Bari.Właśnie kończe licencjata z turystyki( w polsce) i chciałabym zacząć studia magisterskie w Bari.Bardzo proszę o wszelkie informacje.Interesuje mnie ten kierunek
università degli studi a bari :
www.uniba.it ; tel. [tel]/ 4200 , 8[tel]
politecnico a bari :
www.poliba.it ; tel. [tel], 8[tel]
te powyzej sa pubbliche

private :
casamassima lum jean monnet (la libera univesrità mediterranea )
www.lum.it ; tel. [tel]/ 6970076
do telefonow nie podalam wloskiego prefiksu : 0039
No witam, niezle sie sklada, bo ja wlasnie studiuje w Bari. Co prawda studia doktoranckie, ale to nie rzutuje. Moja Narzeczona studiuje hotelarstwo z gastronomia i turystyka i w przyszlym roku przyjezdza tu na Sokrates/Erazmus - a. Niestety nie udalo nam sie znalezc takiego kierunku i powybieralismy poprostu przedmioty z jej kierunku w Polsce. Jeszcze bede szukal. Jak Tobie uda sie tez cos znalezc lub masz pytanie pisz na:
[email]
Pozdrawiam
Aha, jeszcze jedno. Nie wystrasz sie strony internetowej "uniba", ciezko jest sie polapac o co chodzi, ale jest taka bardzo wloska: haos i wszystko na jednej "kupie" ;)
witam,czy wiesz może coś o studiach podyplomowych w Bari?kończę magisterkę i chcę kontunuować studia we Włoszech.napisz wszystko co wiesz i w ogóle jak Ty się tam znalazłeś...
Pozdrawiam
słuchajcie czy macie jakies fajne linki o bari, wogole o regionie puglie.
dostalam stypendium w veglie i nie bardzo moge cis znalezc na ten temat.
jesli macie cokolwiek na temat tego regionu to bardzo prosze o e maila.
[email]
pozdrawiam was cieplo
Witam, mam pytanie związane z Twoimi studiami doktoranckimi, jak to zrobiłeś:)?Gratuluje, a na jakim kierunku robisz doktorat i czy robisz go tam całego, czy tylko jesteś tam na stypendium?
Ja studiowałem w Bari na wydziale prawa.Polecam wypady do Torreamare i do Otranto, naprawdę warto. Poza tym czy plaża w Bari jest nadal tak piękna (panepomodoro):)?Mam wielką prośbę, jeśli znasz jakąs procedurę dotyczacą studiów doktoranckich w Bari, byłbym bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam serdecznie.
hej mam pytanko jakie dokumenty sa potrzebne do złożenia na studia we włoszech, które trzeba załatwić w polsce? interesuja mnie studia magistersie w bariz góry dzięki
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa