Akademia Sztuk Pieknych !!!!!?????

Temat przeniesiony do archwium.
czy zna ktos moze stronke internetowa albo maila lub cos w tym stylu... na Akademie Sztuk Pieknych we Florencji, co trzeba zrobic zeby sie dostac i takie tam ... pilne!!! pozdrawiam, jak cos to intfo na maila [email] lub gg 7[tel]pozdrawiam
ciao,znalazłam adres szkoły:
www.accademia.firenze.it
innej także
www.artiorafe.it
poza tym akademia w łodzi współpracuje z fundacja romualdo del bianco we florencji
www.asp.lodz.pl/polski.php?wspolpraca=wspolpraca.i-20k
może to też jakiś trop,powodzenia,cordiali saluti
bardzo dziekuje, szczerze mowiac juz nawet stracilam nadzieje ze takie cos istnieje... dzieki serdeczne
Jest jeszcze taki adres http://www.adg.it/italiano/arte.html, szkola rysunku, malarstwa i freskow we Florencji. Tak czy inaczej jesli Was interesuja szkoly we Wloszech to wystarczy wpisac "Babele.info". Tu znajdziecie cos dla Was! :)
dzieki bardzo; mam jeszcze takie pytanko co wogole sadzicie o studiach we wloszech i czy mozna sie nauczyc tego jezyka w poltora roku tak zeby sie na nie dostac??,bede bardzo wdzieczna za info
i jakie kierunki sa tam na najwyzszym poziomie i o ile wyzszym od naszego, pozdrowionka :)
Ja troche nie na temat, ale pilnie prosze o pomoc!!! Jestem studentka IV roku rzezby na ASP w Krakowie. 10 lutego wyjezdzam na stypendium do Wloch - Mediolan - na Accademia di Belle Arti di Brera. Wyjezdzam razem z kolezanka i nie mamy sie gdzie zatrzymac.....poszukujemy pokoju lub mieszkania do wynajecia...prosze o jakie kolwiek informacje. Z gory dzieki - moj adres [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa