CELI 5

Temat przeniesiony do archwium.
Po raz piaty probuje sie zalogowac... Eh... Czy ktos z Was zdaje CELI 5 w tym roku? Czekam na kontakt... [gg]
Czekam tez na wiesci od kogos, kto juz CELI 5 ma za soba i moze sie podzielic emocjami...
emocjami? egzamin, jak kazdy inny. Co za roznica czy to celi czy nie, czy to 5 badz 3 poziom?
jesli zapisalas sie na 5 tzn, ze masz pojecie o jezyku
allora non ti preoccupare;]
WOW! Proprio questo che aspettavo!
Ciao! Tez sie zapisalam. skontaktuje sie z Toba:)
a jak wyglada gadka na Celi5? o co pytaja? o czym mam opowiadac? bo jakos niegdzie tego znalezc nie moge.. tylko ta pisemna czesc! dzieki
czy naprawde nikt nie zdawal CELI 5 ???
non e' vero! nel centro della Certificazione di Tarnow sono molte le persone che lo hanno fatto!
no i co w zwiazku z tym? Skoro zdawali to może mogliby sie wypowiedziec?
to ja sie wypowiem, ustny nie jest trudny. Daja Ci temat (tzn foto i jakies aforyzmy, albo foto i jakis tekst i musisz mowic, musisz dojsc do tego co egzaminatorzy maja napisane na swoich kartkach).
Ja oblalam Celi 5, jest piekielnie trudny, oprocz ustnego..
fantastycznie :) dzięki :)
to ja sie wypowiem, ustny nie jest trudny. Daja Ci temat (tzn foto i jakies aforyzmy, albo foto i jakis tekst i musisz mowic, musisz dojsc do tego co egzaminatorzy maja napisane na swoich kartkach).
Ja oblalam Celi 5, jest piekielnie trudny, oprocz ustnego..
kappala nie potrzebnie straszysz ludzi. Wcale nie jest trudny ten egzamin
Ja będę zdawał w czerwcu 2008 CELI 5 w Perugia.

Tutaj macie świetny link!!

http://www.ac-reims.fr/datice/italien/certificazioni%20italiano.htm

Klikając na CELI pokażą Wam się na dole wszystkie egzaminy pisemne i teksty do odsłuchania z lat 2[tel], wszystko można ściągnąć darmowo. Polecam!
w 2009 znaczy się :)
Buona Fortuna!:) In bocca al lupo!
In culo alla balena!! ^^
speriamo che non caghi
hmmmm
też się wybieram na CELI 5 w Warszawie....
może się zobaczymy!!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia