PROVA DI ASCOLTO

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałabym sie dowiedziec jak to jest z czasem przeznaczonym na tę częsc egzaminu..
-czy wcześniej mogę zobaczyc pytania czy dostaje je przed samym ascolto
-czy rzeczywiście jest tylko te kilka minut na uzupełnianie??
Nie potrafie sie wyrobic czasowo...;-(((
A jaki egz zdajesz? Jesli chodzi o CELI pytania dostaje sie przed samym ascolto i masz minute na zapoznanie sie z nimi.Rodzaj cwiczen zalezy od poziomu.Najlepiej przejrzyj testy i zobacz jaki typ cwiczen Cie czeka.Tekst jest puszczany 2x.Pozniej masz chwile na uzupelnienie.Nie wiem czy zdajesz CELI4 ale tam ostatni tekst jest puszczany tylko jeden raz a wiec musisz szybko uzupelniac w trakcie ale sam tekst jest prosty.Sa 3 cwiczenia z ascolto przy czym za jedno sa punkty ujemne.
CELI3..A TO MNIE ZAŁAMAŁAŚ...i sa tacy skrupulatni z tymi w sumie 3 min. czasu???
Oj nie ma co sie zalamywac!No cos Ty! ;-)Masz zawsze szanse nadrobic inna czescia.Nie wiem gdzie Ty zdajesz ja zdawalam swoje CELI w warszawie.No i musze powiedziec, ze tak.Tam byli skrupulatni az do przesady.Nawet jak magnetofon byl nawalajacy i nic prawie nie mozna bylo zrozumiec,same szumy tylko, to magnetofon wymienili ale nie puscili dodatkoway raz.
ja w Krakowie...ale coraz bardziej widze to czarno..może mogłabyś mi jeszcze udzielic jakis wskazówek..byłabym naprawde bardzo wdzieczna..
Zdawalas w Wawie w czercu 2006?ja wtedy 3 zdawalam i ten magnetofon rozlozyl wszystkich.Zdalam i tak, ale to totalny wsty, zeby na tak istotny egzamin nie sprawdzili magnetofonow.
No to bylysmy w tej samej sali nawet! ;-)) Ja tez zdawalam 3 w czerwcu 2006 w Warszawie. I jeszcze na samym koncu siedzialam takze odlot totalny ;-) Pamietam ze jakos przebrnelam przez dwa cwiczenia a ale jak doszlo do tej pogdanki radiowej ktora sama z siebie byla niewyrazna,a tu jeszcze ten magnetofon,to juz byla loteria.No ale Celi zdalam.Pozdrawiam
ja tez na koncu siedzialam... wybierasz sie na 4?ja moze w listopadzie , ale nie wiem czy nie isc na 3 na cilis, duuuzo latwiejszy a C1...no chyba ambicje zwycieza...
Wybieram sie w czerwcu. Zapisalam sie w pierwszych dniach kwietnia co by za dlugo nie myslec i sie nie rozmyslic ;-)Mnie jakos bardziej lezy Celi jednak.Ale powiem Ci szczerze ze mam pewne obawy gdyz do 4(o 5 juz nie mowiac) to trzeba powaznie przysiasc i tu juz raczej nie przejdzie pojscie na zywiol tak jak wczesniej(przed 3 przejrzalam jeden test i wystarczylo).No ale zobaczymy.Bede sie starala nie zawalic :-)Pozdrawiam ps.jeszcze sie mozesz zdecydowac.jutro ostatni dzien zapisow...
Wielka prosba..gdzie mogę znaleźc tematy do egz. ustnego z CELI 3,4,5???
Pozdr.
u
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia