CELI 3 w Warszawie 18-19.06.2007

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 34
poprzednia |
Czesc! W poniedzialek przystepuje do egz Celi 3 w Warzawie,czy ktos z Was orientuje sie o jakiej godzinie rozpoczyna sie ten egz? W instytucie nie odieraja telefonu...
...a w instytucie to nic nowego eheheh oni tam maja sjeste dluzsza niz na poludniu;)
wszystkie te egzaminy sa o jednej porze?
ja nadal nie wiem kiedy nastąpi godzina mej sromotnej kleski....kappala, od naszej ostatniej rozmowy nic sie nie zmienilo i jestem pewna, ze te 400 zlotych uleci:((
Agatkaf... daj spokoj a moze sie uda, pamietaj tylko o czym rozmawialysmy, staraj sie nie pisac odpowiedzi, jesli nie jestes jej pewna, tam, gdzie moze Cie sporo kosztowac...Ja bede trzymac kciuki! Dasz rade, dostalas ode mnie wiadomosc na gg? :):)
Witam!
Ja dodzwoniłam się w końcu do sekretariatu i tam powiedziano mi, że egzamin CELI3 rozpoczyna się o 16.00, ale trzeba być tam pół godziny wcześniej.
Pozdrawiam
hej kappalko, tak dostalam:) ale ja tez tam rzadko bywam...u mnie zaczyna si maraton - dzis siostrzana wielka impreza urodzinowa, jutro ogromne weselicho, w niedziele odsypianie i w poniedzialek, wtorek te nieszczesne egzaminy ehehe...no moze w niedzielę uda mi sie troche pouczyc:) odezwe sie we wtorek i wyciagnę was na piwko i chińczyka! pzdr:)
Agatko, wlasnie odprowadzilam Luce na dworzec i bedziemy mogly sie spotkac owszem na chinczyka, mniam mniam, ale we dwojke. Naprawde chetnie, zwlaszcza ze bedzie mozna juz chyba usiasc sobie na zewnatrz i jako palacz nie bede dyskryminowana:D:D
Co do egzaminu: suvvia che ce la farai!!! :)
dziekuje za iformacje!:)to pewnie sie zobaczymy juz w Warszawie:)CZy mozecie mi jeszcze powiedziec o co chodzi z tym odliczaniem punktow za zla odpowiedz?W ktorej to czesci? Pozdrawiam wzystkich serdecznie!
nie wiem czy to rowniez odnosi sie do Celi 3, ale na pewno przy Celi 5 i Celi 4 sa punkty ujemne za zla odpowiedz. Na pewno w czesci: comprensione della lettura, nie pamietam czy w innych tez. Sprawdz sobie w punktacji starych testow z Twojego poziomu. Powodzenia w poniedzialek!
halo halo -czy te egzaminy celi beda przeprowadzane w dąbrowskim? bo ja juz nic nie wiem:(
Tak. w Dabrowskim. Ty agatka zdaje sie 4 zdajesz? Ja tez ;-) To do jutra ;-)
ja juz naprawdę nie wiem co zdaję;)
dzięki wielkie i powodzenia!
julia, nprawdę trzeba byc już o 1530? ja chyba nie zdążę:( i nawet żadnego dowodu wpłaty nie odnalazłam...mam nadzieję, że mnie tam wpuszczą hehe
hej hej, ja w tamtym roku wpadlam 10 minut przed bo rano mialam jeszcze egzamin w innym miescie i musialam dojechac i nic sie nie stalo.Jak nie znajdziesz dowodu wplaty to wydrukuj sobie to co Ci przyslali na maila.Tam jest twoje imie i nazwisko i login.Pozdrowienia
MAM:)
DO JUTRA!
Do jutra ;-) moze uda nam sie jakos poznac ;-))
bella, jeszcze jedno pytanie: w których ćwiczeniach są punkty ujemne,a w których nie?
jedyna możliwość zdania tego egzaminu przeze mnieto dobra strategia i świadomość gdzie strzelać, a gdzie lepiej nie;)

pzdr:))
to tak w calej czesci A oprocz A2, w C2 gdzie masz wstawic kawalki tekstu w odpowiednie miejsce i w D2 w ascolto gdzie masz wpisac czy dane info pojawia sie w tekscie...no to tyle.pozdrowienia ;-)
dla sprostowania...podalam Ci cwiczenia w ktorych SĄ pkty ujemne.
baaardzo Ci dziękuję! więc już jestem przygotowana, super:)
Agaciu,powodzenia e "in culo alla balena":-)
wlasnie doczytalam,ze i Julia zdaje egzamin...w kazdym razie jestem pewna,ze pojdzie swietnie.
nie dziękuję;)
Trzymam kciuki, wszystko bedzie dobrze:)
mam zorany mózg>-O
jak dla mnie było bardzo trudne
czesc, mam ogromna prosbe czy ktos z Was moglby mi opisac tegoroczna probe CELI4, stopien trudnosci, tematy, czego dotyczyly teksty....dziekuje bardzo
Julia, a ja ciebie nie widziałam...chyba, że nie masz na imię Julia;)
jak poszło?
pzdr:)
hej agatka! a ktora to bylas Ty? ;-)tam byla jedna julia ale to nie bylam ja.mam na imie anka.julia to moje drugie imie.ale zdecydowanie je wole;-)siedzialam w rzedzie przy scianie.pozdrowienia
tamta julka to akurat moja kolezanka:))
ja siedziałam za nią
ale nie siedziałaś w pierwszej ławce?
a dzisiaj pewnie nie byłaś na ustnym?
hej ;-) siedzialam w ostatniej lawce akurat.oj bylam bylam na ustnym.ja ten egz dopiero pierwszy raz zdaje(ale pewnie nie ostatni hihi).poprzednim tez bylam ale na innym poziomie.zdalam wtedy trojke.pozdrowienia
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 34
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia