Włoch w Polsce

Temat przeniesiony do archwium.
Tyle tu mówimy o pracy we Włoszech dla Polaków, a może ktoś ma pomysł co Włoch może robić u nas? Może ktoś ma jakieś pomysły, albo jakieś doświadczenie, namiary na ciekawe zajęcie?? Często macie tak rewelacyjne pomysły, że z niecierpliwością czekam na rady :) Pozdrawiam wszystkich.
No, nie wiem, mąż mojej lektorki z uniwerku obecnie uczy razem z nią w szkole językowej, może też udzielać korepetycji: z tego, co wiem, chętnych ostatnio jest aż nadmiar.. Nie jest to jakieś nadzwyczajne odkrycie, ale tylko to przyszło mi do głowy..
jak potrafi tańczyć salse...może uczyć tańca :-)
he, no chyba tańczyć salsy to on nie potrafi ;) Też myślałam o szkołach językowych, to pierwsza rzecz, która przyszła mi do głowy, a w Poznaniu jest ich kilka... Dzięki dziewczyny. Ktoś może na coś jeszcze wpadnie?
cristiii' jest cos dla Ciebie w "nauka"
Nie wiem gdzie, teraz bedę odpisywać na wszystko :-))
Ciao! A moze jakąś małą knajpkę z włoskim żarełkiem. Pomysł jakiś jest, ale zapewne gorzej z nakładami na rozkręcenie interesu. No cóż nic więcej nie przychodzi mi go głowy. Powodzenia.
Dzięki :)
Czy ktoś się może orientuje jak wiele jest u nas włoskich firm i czy zdarza się im poszukiwać pracowników właśnie tutaj (włoskich pracowników)?
Dzięki dziewczyny za pomysły.
witaj,mam dla ciebie adresy,myślę, że bardzo przydatne:

www.italtrade.com/Polska/
Włoski Instytut Handlu Zagranicznego(naprawde jest tu dużo info.znajdziesz firmy w Polsce,branże ,adresy i namiary-pod hasłem: "Włosi w Polsce" oraz katalog włoskich firm doradczych,poprostu- zajrzyj tam,napewno coś znajdziesz:)
i jeszcze taki adres-wersja w jęz.pol. i włoskim- Włosko-Polska Izba Handlowo-Przemysłowa

www.italpolchamber.pl
to tyle jak jeszcze coś znajdę to dam znać, powodzenia,cordiali saluti
znalazłam jeszcze taki adres:
www.europa.onet.pl/1,1322,1114121,artykul.html-28k
może akurat,ciao
Dzięki Anyna! Już zaglądam!
Tanti baci e abbracci! :) Saluti!
secondo me, se un italiano non conosce bene la lingua polacca (scritta e parlata) non ha NESSUNA possibilita' di trovare un lavoro interessante... solo lavoretti che lasciqano il tempo che trovano.. purtroppo gli italiani sono quasi sempre ignoranti e fannulloni
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa