Piosenka:Frontiera

Temat przeniesiony do archwium.
Możecie mi pomóc?Od dłuższego czasu poszukuję słów piosenki pt.Frontiera w wykonaniu Haliny Benedyk i Marko Antonelli.To bardzo stary utwór,w 1984 r roku na festiwalu w Sopocie piosenka ta zdobyła 3 m-ce.Ściągnąłem ją z internetu,bardzo mi się podoba.Nie znam włoskiego a chciałbym razem z wykonawcami sobie pośpiewać.Może jeszcze małe tłumaczonko tekstu?Byłbym szczęśliwy!Z góry dziekuję!
No cóż,widzę,że z tą "Frontierą" to ciężka sprawa.Czekam cierpliwie i sam też szukam w internecie,tak bardzo zależy mi aby nauczyć się jej poprawnie.Z płyty trudno wyłapać mi słowa bo nie znam włoskiego.Pozdrawiam i cały czas ma nadzieję,że znajdzie się ktoś,kto mi pomoże.
tekstu nie mam..mogie z mp3 spisac tekst ale najpierw musi mi sie sciagnac..
Cattibor-będę Ci baaaardzo wdzięczny.A już powoli traciłem nadzieję.Dziękuję,będę zaglądał na tę stronkę i cierpliwie czekał.Jesteś naprawdę bardzo uprzejmy.
uprzejma....
jezeli my wyslesz piosenke na maila..to bede to mogla zrobic jutro..jezeli nie to musisz uzbroci sie w cierpliwosc...bo moj osiol wolno sciaga
a jakby co to moj mail
[email]
Uprzejma Cattibor - poczekam,jestem jak twój komputer,straszny ze mnie osioł, nic nie kapuję z tej piosenki,wyłapałem tylko:amore ,frontiera liberta,jakąś bandierę i nic więcej.Jestem cierpliwy i podziwiam Twoją wspaniałomyślność.Codziennie będę tu zaglądał i wiesz zacznę się uczyć tego melodyjnego języka,w poniedziałek ruszm do księgarni jezykowej.Nie żartuję to szczera prawda!Pozdrawiam gorąco!
jaki tam osiol..i tak duzo wylapales..ja pamietam pierwsze piosenki sluchane po wlosku to nawet chyba tego nie zlapalam..a potem samo przyszlo..
ale gdbys jednak sie zdecydowal i przeslal mi ta piosenke jako mp3 to byloby ciut szybciej bo nie widze zeby moj osiol ruszyl z ciagnieciem...
Torro>> czy moglabym sie usmiechnac do Ciebie po ta piosenke?Moj mail: [email]

Cattibor >> czy jak juz uda Ci sie spisac slowa tej piosenki, to moglabys zamiescic je na forum?Zagladalabym tutaj sobie i takze -jak Torro-cierpliwie czekala...a potem spiewala razem z wykonawcami :-))

z gory dziekuje....
chetnie...jak tylko ja dorwe..to spisze.chyba ze wczesniej ktos sciagnie tekst
Cattibor-nie wiem jak to zrobić!widzisz jaki ze mnie osioł!Jutro wpadnie moja siostra,spytam może ona będzie wiedziała.Wiesz tę piosenkę ściągaliśmy z internetu bardzo długo,chyba z 10 dni.Tak bardzo chciałbym pomóc .Będziemy w kontakcie.Miłych snów!A z tym włoskim to naprawdę nie żartuję!
Torr >> co nie wiesz jak zrobic?Jak wyslac piosenke?
Torro >> dziekuje za piosenke, dotarla.
Cattibor >> zakladam, ze Ty tez juz dostalas.Wiec jak bys miala chwile czasu to poprosimy o tekst ze sluchu -ja tez za chwile sprobuje sie wsluchac,zobacze ile wychwyce....Papatki.
cattibor-dotarła "frontiera"?wiesz robiłem to pierwszy raz,komputer mam dopiero od 2 tygodni i dopiero "raczkuję".Pozdrawiam i czekam na tekst i tłumaczenie.Czy będzie to dla Ciebie dużym obciążeniem?
Mrutek-cieszę się ,że wszystko poszło ok. z "Frontierą".No to teraz czekamy na wspaniałomyślność Cattibor.Do niej też wysłałem.Cześć
torro,błagam,prześlesz mi też?wszędzie jej szukam...mogę się zrewanżować innymi piosenkami. [email]
Co prawda nie jestem Torro, ale piosenke wlasnie wysylam :-))
grazie!grazie! grazie!mrutek sei stupenda!
no to macie
nie jestem pewna tych miejsc gdzie sa znaki zapytania..moze ktos sie doslucha...bo ten pierwszy wers rferentu mi cosik nie gra

Gdzieś daleko za górami młodość moja pod śniegami
Z czystym sercem dziś wyruszam żeby znaleźć miłość swą
Con quest’aria da bambina
Questo viso da straniera
Tu mi hai fatto innamorare
Ma mia stella brillera’

Frontiera nemica??? del amore
Frontiera esiste frontiera
Non esiste bandiera, amore in liberta
Nessuno mai ci dividera’
Immensamente io t’amero’
Il tuo cammino seguiro’


Frontiera dell mio????? amore
Il nostro mondo io e te

Nelle mani abbiamo il mondo (chociaz ona tu spiewa nella mani)
siamo in due a non lasciare
Siamo in due a non morire nella nostra realta
Come dolce tuo parlare
Come triste la tua storia
Il tuo pianto e pianto mio
Amero’ sempre di piu

Frontiera ..........nell amore
Frontiera, esiste frontiera
Non esiste bandiera, amore in liberta
Nessuno mai ci dividera’
Immensamente io t’amero’
Il tuo cammino seguiro’

Il nostro mondo io e te
Cattibor-dzięki,dzięki!Cóż za radość!Przepisałem,teraz idę śpiewać.Bulka dla Ciebie.
No to dziekuje Cattibor :-)))))
ciesze sie ze sie moglam przydac ;)
pozdrawiam
oj, z tego co kojarze to jestes bardzo przydatna na tym forum.Fajnie,ze sa takie osoby.Dziekuje.
witam serdecznie....szukam dla swojej najlepszej kumpeli piosenke Frontiera ...ktora spiewal Marco Antonelli ...Bardzo mi na niej zalezy...chcialabym zrobic jej prezent...i nawet nie wiecie ze o takim chyba nawet nie snila....wiem ze szukala tego juz od lat....Blagam pomozcie mi....bardzoooo mi na tym Zalezyyyyyy....Pozdrawiammmm...
moj email... [email]
Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś przesłał mi tą piosenke na email bardzo mi na niej zalezy - [email] Z góry dzięki.
hallo jesli sie dobrze doczytalam jestes w posiadaniu piosenki frontiera bylabym ci strasznie wdzieczna o przeslanie tego utworu to moj mail [email] stokrotne dzieki
mam prosbe mozesz mi przeslac frontiere szukam wszedzie nie moge jej znalezc:(
Bede bardzo wdzieczna:)
Pozdrwaiam
moj mail [email] :)dziekuje za pomoc
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia