Zapraszam w wirtualną podróż do słonecznej Italii

Temat przeniesiony do archwium.
31-38 z 38
| następna
Witam po weekendzie i dziękuję bardzo za wszystkie wizyty, wpisy i przyslane mi zdjecia... Pozdrawiam wszystkich:)
Witam
Własnie odwiedziłam ta stronę. Zdjecia sa cudowne, byłam we Włoszech i wiem, że są piekne ale, że az tak to nie wiedzialam po prostu sie rozmazylam i tyle... az ciezko wrocic do szarej rzeczywistosci. Pozdrawiam
Witajcie!

Pozwalam sobie odswiezyc watek bo moze znajdzie sie ktos nowy, chetny zeby sie w ten upalny dzien w taka wirtualna podroz wybrac (co i ja wlasnie czynie, siedzac w pracy i marzac o wakacjach w np. w Italii)

... Jezeli tak, to zapraszam na http://www.ashka.eu

Z nowych rzeczy mamy:
Florencja
Monteriggioni
San Gimignano
Palatyn
Rocca di Calascio
Orvieto
Villa d'Este
Forum Romanum
Subiaco

Pozdrawiam:)
Zdjęcia są przepiękne. Gratuluje strony..i przede wszystkim talentu do robienia fotografii:)..Przesyłam już link do wszystkich moich znajomych którzy tak jak ja kochają Italie:) Dzięki Twoim zdjęciom można powrócić w tamte miejsca będąc w Polsce,oddać się wspomnieniom i zamarzyć o powrocie:)
Zdjęcia są naprawdę piękne.GRATULACJE
hejjjjjaaaa bylas w Rocca Calascio! brava..ja bylam tam tydzien temu pięknie i jakże inaczej:))
pzdr!
u mnie tez pelno zdjec...
hejjjjjaaaa bylas w Rocca Calascio! brava..ja bylam tam tydzien temu pięknie i jakże inaczej:))
pzdr!
u mnie tez pelno zdjec...
Witaj! Chetnie zobacze "letnie" Rocca di Calascio, jezeli tylko masz ochote sie nim podzielic! Pozdrawiam:)
[email]
Temat przeniesiony do archwium.
31-38 z 38
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia