fiat bravo--->reklama--->piosenka

Temat przeniesiony do archwium.
121-146 z 146
| następna
Wiem, że się powtarzam:>..ale mogę prosić o tę piosenke gianna nannini meravigliosa creatura z reklamy fiata bravo...Bardzo dziękuję z góry..:))) Uwielbiam włoską muzykę..no oprócz jazzu rzecz jasna :)
[email]
Właśnie przesłałem do: [email] [email] [email]
[email] [email] Pozdrawiam - Zdzich.
cześć! ja również proszę o przesłanie pioseneczki!:) [email] z góry dziękuję:)
Proszę, jest w poczcie :: Pozdrawiam, Zdzisław
Hej,

przeczytałem, że jesteś w posiadaniu pliku z utworem Meraviglioza Creatura. Jeżeli jest to nadal aktualne to proszę bardzo prześlij mi to na mój adres: [email]


pozdrawiam
Byłabym bardzo wdzięczna gdyby mnie również wysłał Pan tę piosenkę. Szukam jej już bardzo długo, bo jest przepiękna.. Mój mail - [email] Z góry bardzo, bardzo dziękuje i pozdrawiam.
Byłabym bardzo wdzięczna gdyby mnie również wysłał Pan tę piosenkę. Szukam jej już bardzo długo, bo jest przepiękna.. Mój mail - [email] Z góry bardzo, bardzo dziękuje i pozdrawiam.
Byłabym naprawdę wdzięczna, gdybyś mi ją wysłała: [email]
Ja również prosiłabym o tą piosenkę : )
Dziękuję : )
Zapomniałam o e-mailu...
Oto on: [email]
coccinella18, Moniuszko, igielka wysłałem wam tą piosenkę
dla zainteresowanym piosenka z reklamy fiata bravo, polecam link
http://www.mp3-center.org/download_mp3/Gianna%20Nannini/Meravigliosa%20creatura/4110028
a potem trzeba odszukac 'download MP3 now' i kliknac prawym klawiszem myszy i zapisac
ta wersja piosneki jest szybsza, niz w reklamie
Proszę, przesłałem Tobie i pozostałym osobom (patrz niżej: [email] [email] [email] [email] które o tę piosenkę prosiły. Wersja piosenki identyczna jak w reklamie.
Proszę, przesłałem Tobie i pozostałym osobom (patrz niżej: [email] [email] [email] [email] które o tę piosenkę prosiły. Wersja piosenki identyczna jak w reklamie.
Cześć:)Uwielbiam ta piosenkę z reklamy Fiata Bravo. Jest po prostu świetna. Czy mogłabyś mi ja przesłać?Bardzo , bardzo Cie proszę:)Będę niezmiernie wdzięczna, na wszelki wypadek podaję mojego [email]
Pozdrawiam, Ankap
hej jesteś drugą osoba którą proszę o ta piosenkę. Tak się składa, że oszalałm na jej punkcie:0Bardzo proszę o przesłanie, jeśli to możliwe:)Podaję [email]
Z góry bardzo dziekuję
hej bardzo prosze o ta piosenke z tej reklamy fiata bravo!!!
bardzo mi sie ona podoba!!!oto muj e-mail [email]
pisze dnia:25.11.2007 prosze o szybka interwencje, przysłanie mi tej piosenki!!!!bardzo dziękuje!w zamian mam bardzo duzo innych piosenek
moje [gg]

prosze piszcie i podajcie linki skąd ta piosenke pobrać!bo te linki są nieaktywne co są umieszczone na tej stronie!!!!!!!PISZCIE NA GG
joseph: link, ktory podalam otwiera sie, nie wiem czmu piszesz, ze jest inaczej.
posylam Ci piosenke na maila
Hej carolina, jesli mozesz, przeslij mi prosze ta piosenke na maila:
[email] dziekuje bardzo
poprosze o przeslanie mi piosenki gianna nannini maravigliosa creatura. moj meil [email] dzieki. pozdro
ja również chciałabym prosić o ta piosenke, mój adres [email] dzieki
ja również chciałabym prosić o ta piosenke, mój adres [email] dzieki
wszyscy dostali te piosenke?? mam nadzieje ze tak :)
witam, jak by było jeszcze można to ja też bardzo bardzo bardzo proszę - uwielbiam tę pieśń
na [email] :))))))))))
bardzo proszę o przesłanie tej piosenki - [email]
Temat przeniesiony do archwium.
121-146 z 146
| następna

 »

Egzaminy