KOMUŚ NIE DZIAŁA SKYPE ?

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie - od wczoraj nie mogę się zalogować do Skype. Mojemu znajomemu Włochowi też nie działa, reszta znajomych wyjechała na długi weekend więc nie mam kogo zapytać i nie wiem, czy jest to wina mojego komputera, czy jakaś usterka zewnętrzna. Czy możecie mi pomóc ? U kogoś działa teraz Skype ?
Skype ma awarie,jak nigdy dotad 220 milionow ludzi jest bez Skypa!pierwszy raz sie to zdarzylo!
Dzięki wielkie ! Gdzie znalazłaś informacje o tym ? Szukałam na interii, ale nic nie napisali...
Szefowie Sypa zalecaja nie wylaczanie aplikacji,po naprawie zadziala automatycznie ,czesc ludzi juz odzyskala lacznosc.
Zobacz w Gazecie Wyborczej
Dzięki, już szukam:).Pozdrawiam serdecznie.
potwierdzam...u mnie tez nie dziala od wczoraj wlasnie...juz myslalam ze moj chlopak nabroil bo zaczal sciagac jakies badziewia ktore sa ponoc bezpieczniejsze niz skype...wlasnie mialam zaczac na niego krzyczec :):) alez przydatne to forum :)
No widzisz,to zlosliwosc rzeczy marwych,a nie twego partnera.Nigdy na niego nie krzycz.To nic nie daje,ujawnia tylko nasze slabosci i brak logicznych argumentow.Zycie jest takie krotkie...
Mnie tez od wczoraj nie dziala Skype. Juz sie bałam ze to cos z moim kompem nie tak.
Mój też od wczoraj daje numery,od czasu do czasu jest dostęp a potem znika,mam nadzieję że to nie potrwa długo.
eh, moj tez wysiadl:/
moj przez godzine dzialal, ale znowu "padl"
juz dziala,przynajmniej pod krakowem
chyba raczej juz nie:-(
Nareszcie działa,zobaczymy jak długo.
kurde a mi nadal nie dziala...ja to mam...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia