Ekologiczna zabawa - Act4trees

Temat przeniesiony do archwium.
Jest sobie taka stronka, na której każdy może założyć swój "wirtualny las" i po każdym wejściu na jego link w tym lesie rosną drzewa (jedno wejście - jeden listek i drzewka rosną). Idiotyczne prawda? Nie do końca, bo w ten sposób zbierane są pieniądze na sadzenie drzew w Amazonii - po uzbieraniu 1[tel]wejść na ten cel sponsorzy przekażą 10 000 euro. Fajna i pożyteczna zabawa ;)
Zapraszam do przyłączenia się do akcji, a także do mojego lasu - http://pioppo.act4trees.com
Przekazuja?z czego?z tego co ściagna z konta grajacego
Diabełku, coś wam tam chyba w piekle za gorąco dziś, wszędzie oszustwa i naciąganie widzicie... ;-)
oj goraco bo pod kotłem wciaz sie pali,nasi politykierzy wrócili z urlopów i robia nam konkurencje tym swoim piekiełkiem.Poza tym tylko w taki sposób mozna zmusic nasz fiolecik do zycia
poza tym mam wisielczy humor bo skończył mi sie urlop i musze zaczac pracować.:(
Skąd ja to znam... Ale mam to już za sobą od paru tygodni, wiec już się zdążyłam na nowo przyzwyczaić do aktywności zawodowej. ;-)
ja to się nigdy nie przyzwyczaję...bez słońca, morza i żagli nawet krew leniwie płynie mi w żyłach........buuuuuuuu
Hmmm... Słońce mam, aczkolwiek za oknem. Od morza rzymskiego wole jezioro w Anguillarze, tak wiec mi nie tęskno. A żagle? Pływać niespecjalnie potrafię... ;-)

Mi to krew leniwie płynie sama przez się, jak to dobrze, ze nikt mnie specjalnie nie kontroluje i sama żem sobie sterem, żeglarzem i okrętem!:-D
heheh to najwyższy czas się nauczyć pływać i wyjechać nad jezioro:)
Cicho, babo, ja pływać "jeziornie" (ale tylko tam, gdzie mam grunt, he he) potrafię, rzecz w tym, ze na jeziorowanie czasu nie mam zbytnio, ech...
to co z ciebie za ster, żeglarz czy okręt skoro ty czasu nie masz nawet na jezioro?

a propos jeziora też są niebezpieczne...patrz: zeszłotygodniowy biały szkwał na Mazurach!
Tu szkwałów nie było ostatnio, wiec się nie boje. A żeglarz jestem okazyjny:;-P
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Solo italiano