lublin

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 35
poprzednia |
hej!jest ktos na forum z lublina?
A może być Zamość?Ostatecznie to tylko ok. 100 km.jeśli chcesz to się odezwij.
Ja jestem z Zamoscia,Do lublina jest tylko 84 km,to odezwij sie do mnie zamoscianko !!!
Ja jestem z Lublina z tym, ze mieszkam we Wloszech od kilkunastu lat.
W Lublinie bylam ponownie tego lata...
Ja tez bylam w sierpniu,Dlaczego w Lublinie nie zrobia w koncu lotniska ??? Jezdzilabym czesciej,ale mnie dobija,ze musze sie tluc 7godz do Krakowa na samolot,a lot trwa tylko 1,30 min.To jest straszne !!!
Ja latam do Warszawy, jest bliziutko (no i mam duzy wybor lotow - z Rzymu). Juz pominawszy fakt, ze w Warszawie tez pare dni lubie pobyc.
Pozdrawiam.
Lotnisko w L. tez bedzie za pare lat...
Jesli latasz z Mediolanu, to tez powinnas miec sporo lotow do W-wy zamiast do Kraka!
Pozdr.
Ja latam skyeurope,a oni nie maja W-wa -Milano,a LOTem albo Alitalia to troche drogo,slyszalam,ze skyeurope zawiesza loty od 24 pazdz,podobno ma byc Ryanair,ale niestety tez z Krakowa,a ja chcialam do radzicow na Boze Narodz.Fajnie,ze bedzie lotnisko w Lublinie,ale kiedy???Ale lata leca,a mnie te dlugie podroze coraz bardziej mecza !Dzieki,ze mi dalas nadzieje,z Lublina 40 min i jestem w domku.Cierpliwosci.Pozdrowka!
Od dworca do dworca dokładnie 96.Miałam w swoim życiu przygodę z pracą na dworcu PKS w Zamościu,ale to było wieki temu.Z Bergamo masz loty raz w tygodniu do Warszawy z Wizzarem.Właśnie sprawdzałam i 8.12 jest tani lot za 21 euro,bo potem to już ok.200.(w jedną stronę).To lotnisko w Lublinie to zobaczą może moje dzieci bo ja to już pewnie nie dożyję.
Wielkie dzieki za info.o Wizzar,zaraz lece na ich stronke.A co do odleglosci,zwracam honor(ja mialam na mysli odleglosc drogowa),wydaje mi sie,ze juz nikt nie jezdzi z Zamoscia do Lublina pociagami,sie wlecze ze 2h chyba!Jezeli Twoj nick cos znaczy,to moze sie znamy?Chodzilas do szkol w Zamosciu?Ja sie tam urodzilam.Podstawowa nr1,a pozniej Liceum Plastyczne.Mieszkalam cale zycie na Starowce,ale mnie wywialo,juz 10 lat jestem we Wloszech,z tego 6 w Milano.Jak masz ochote to sie odezwij.Znam tu wiele Polek,ale zadnej z Zamoscia,niestety. Pozdrawiam !!!
sosenka-milano Zamość jest bardzo ładnym miastem zwłaszcza wiosną
Zamosc jest przepieknym miastem o kazdej porze roku!!!I w czym to zasyfione Milano moze sie z nim rownac.Gdyby to tylko odemnie zalezalo,to 5min,i walizka spakowana,a nawet bez walizki.Ale za komplement dziekuje!!!
sosenka-milano, możesz podajać na siebie namiary ?
A prosze [email] Niestety gg nie uzywam,ale skypa jak najbardziej,skrobnij na poczte,to ci podam namiar na skypa.OK?
Iwonko,Wizzair lata do Bergamo,ale niestety tylko z/do Katowic,nawet szybko mama poszla,tam gdzie mi zawsze kupuje bilety(chyba Orbis?)i jej tak powiedziano.A juz sie ucieszylam,a swoja droga to gdzie to znalazlas???Papatki.
sosenka-milano, dziękuję za adres. Właśnie do Ciebie napisałem.
Kiedyś lecialam z Warszawy do Bolonii Wizzairem. Jesli nadal są te loty, to tez moze być wyjscie, bo to zawsze krócej trwa podróż.
Wpisz wizzair.com.Tam też możesz zamówić bilet przez internet płacąc kartą.Ja tak zawsze robię.Urodziłam się w Zamościu ale nie wychowywałam.Wróciłam tu po ukończeniu liceum.Adres na skype wysyłam ci na mail.Możemy pogadać.
Cinquantatre,wygrzali Cie w Czechach,mnie by sie tez przydalo,a z Bolonia to moze jest jakies wyjscie,musze sie zastanowic.PaPa
ciao sosenka jak super jestes z lublina i mieszkasz w milano tak jak ja,teraz jestes w milano czy moze wybierasz sie do lublina?ja wplanuje kolo polowy pazdziernika wypad na tydzien do lublina
sosenka sory ty jestes z zamoscia pomylilam sie ale tez fajnie
ciao ota,gdzie mieszkasz we wloszech?
marghe,a jakim to sposobem tak wypadasz do Lublina,jesli wolno spytac??? Autkiem moze???Gdzie mieszkasz w Milano???Moja Mama jest z Lublina,wiec jakoby na sile,to miasto znam jak wlasna kieszen.Napisz do mnie jak ci sie zechce,gdzies tam wyzej podalam adres.Pa.
Ja mieszkam jakieś 25 km od Lublina ;)
ok sosenka zaraz sie odezwe do ciebie poszukam twojego adresu
ciao rossonera a we wloszech gdzie urzedujesz?
Ja jestem z Hrubieszowa a od 3 lat mieszkam w Milano.witam wszystkich.
Witaj,no prosze,taki malutki wpis,a jaki odzew,fajnie ze jestes w Milano,to bardzo mile,ze nas sie tyle znalazlo tutaj,Hrubieszow tez znam dobrze,jak rowniez inne miejscowosci,i najmniejsze wsie w dawnym woj. zamojskim,z racji wykonywanego zawodu ,dawno to bylo,ale bylo!!!W ktorej czesci Milano przebywasz?Jak chcesz to pisz do mnie,adres podalam troche wyzej.OK?
niedaleko Macciachini.Pelegrino Rossi.
sosenka odezwe sie pozniej bo mój synek jest chory.Milego dnia.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 35
poprzednia |

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia