Praca dla Włocha

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Mam ogromną prośbę.Rozpoczynam poszukiwania pracy w Polsce dla mojego narzeczonego, który jest Włochem. Proszę o podanie namiarów, lub samych nazw firm włoskich, które działają na terenie (najlepiej) Krakowa, ale również Śląska, Wrocławia...wszędzie. Sprawdzimy każdą możliwość! Mój narzeczony jest po studiach inż.ze specj.mechaniki ale obecnie pracuje w marketingu. Zna język angielski, niestety słabo polski dlatego możliwości znalezienia pracy są tutaj ograniczone.
Za wszelką okazaną pomoc i podane namiary będziemy bardzo wdzięczni!
Pozdrawiam wszystkich!
Powiem Ci ,że Twój narzeczony, ma ogromne szanse ,żeby dostać pracę w Polsce
dlatego,że jeste właśnie włochem z tytułem inżyniera ze specjalnością w mechanice. Ja jestem że sląska i muszę powiedzieć ,że tu aż roi się od włoskich firm zwłaszcza w Tychach i Bielsku -Białej. Nie siedze w tej działce zawodowej natomiast wiem ,że W Bielsku jest filia włoskiego Fiata i w skład Fiata , wchodzi tez taka firma nazywa się Alfa Poland gdzie pracują również włosi. Acha no i jest jeszcze taka firma chyba w Tychach lub Sosnowcu nazywa się Magnetti Marelli. Namiary na te firmy i inne powinnas znależć w necie, ale do Alfy Poland w Bielsku już ci wkleiłam poniżej:
La nostra sede:
www.alfapoland.pl
43-300 Bielsko-Biała
all'interno di Fiat Auto Poland Bielsko - Biała
Fabbricato 43, via Grażyńskiego 141

telefon: +48 33 813 22 97
tel/fax: +48 33 813 22 90

mapka dojazdowa - Bielsko-Biała

e-mail: [email]
POWODZENIA!!!
WKLEIŁAM CI JESZCZE JEDEN NAMIAR:
Magneti Marelli Poland SA
tel. [tel]

41-200 Sosnowiec, gen. Zaruskiego 11
pow.Sosnowiec, woj. śląskie
Świetnie! Wielkie dzięki Gioia:-) to już jakiś trop!!!!

Duży Buziak dla Ciebie!!!!!
Ja właśnie też zaczełam przeszukiwać oferty dla moejcho chłopaka! Też jest po studiach technicznych, obecnie pracuje przy montażu systemów w stylu węzeł betoniarski:) zna angielski a polski to tyle że powie dzień dobry:). Może być native speakerem języka włoskiego, chyba że wiecie coś o pracy w okolicach warszawy dla włocha??? Pozdrawiam serdecznie
Witam,
Ja również szukam pracy dla mojego chłopaka w Krakowie. Planuje przeprowadzić się do Polski i chcę mu w tym trochę pomóc. Jest inżynierem, skończył uniwersytet w Padwie, specjalność telekomunikacja. Obecnie pracuje jako programista. Jeśli ktoś słyszał o firmach zatrudniających Włochów w Krakowie byłabym bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam,
Penelopa
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa