do achaniola

Temat przeniesiony do archwium.
dziewczyno, prosze nie zwracaj sie nigdy wiecej do mnie !!! jeszcze jestem na tyle opanowana i prosze cie grzecznie....albowiem od tego momentu nie chce miec do czynienia z osoba twojego pokroju !!! ustalmy, ze dla mnie na tym forum nie istniejesz, jestes niewidoczna, tudziez jestes jakas czarna dziura (w kazdym tego slowa znaczeniu) pojawiajaca sie od czasu do czasu ze swoimi madrymi przemysleniami.. prosze cie rowniez w miare twoich mozliwoscie o nie czytanie, komentowanie moich wypowiedzi i zwracanie sie do mnie w jakim kolwiek sposob, bo zamierzam cie skutecznie ignorowac. Nie lubie sie powtarzac wiecej pisze to po raz pierwszy i ostatni !!! Wierze, ze zrozumiesz, to naprawde wbrew pozorom nie jest bardzo skomplikowane.

wszystkich niezainteresowanych z gory za moj post przepraszam!!!
dobrze Pani Zenobio!Postaram sie rowniez Pania ignorowac ale ciezko bedzie poniewaz pani przypadla mi do gustu :)
Zeniu powinno byc Do Achanioly,bo rodz. zenski.do nas pisuje,ona jest ona.
zenobia ma zly dzien dzisiaj chyba!obrazila sie!no nic musze teraz z tym zyc!tak chichrotala ze az w paranoje wpadla ze mam cos do niej.no ale nic,mialam nic nie pisac na jej temat, obecalam przeciez,ehhhh
hmm.. wiesz, jakos mi to nie robi wiekszej roznicy..szczerze nie interesuje mnie co ma w gatkach.
* to bylo do stokrotki oczywiscie
zeniu, ma dai, zjedz kawalek czekolady humorek ci sie skiepscil?nie porzucaj nas,bo....pozwiemy cie o alimenty,jak nas porzucisz!
humorek skepscil? a skaaad, wrecz nim tryskam !!! nie tak szybko...nie dam z siebie wycisnac grosza !!!
Temat przeniesiony do archwium.