Do forowiczow

Temat przeniesiony do archwium.
Wyslam sms do Admina: cos nie normalnego dzieje si z forum,OPOZNIENIE w pokazywaniu nowego wpisu przekracza 15 min,nie sposob dyskutowac na biezaco!Jest ost.wpis z godz 16.34,a sa juz nowe z16.43 jest 16.50 i NIC,nie ma nic nowego we wpisach!co to filtr?mozna to rozwiazac?
zniknel caly post do anca .s 2
..cos mi szwankuje w komput.
tu naprawde dcos sie dzije,jakas ostra cenzura,przeciez widze wgapiam sie ekran ost,chwilami i widze ,ze sa wpisy i one potem nie pojawiaja sie,tak jest od kilku dni..co to ?jakies filtrowanie? Inf.czy ty to widzisz co ja?przeciez slepa nie jestem!
zniknal post bo moze ktos wyslal prosbe o usuniecie? Stokrotka od ilu godzin jestes online ze takie rzeczy zauwazasz? moze ma jakies problemy z serwerem, lub moderuje cos..a anca. smile zostawcie juz w spokoju i innych ludzi tez. Klocicie sie bez sensu na tym forum.. Ale w 100 procentach przypadkow to ludzie,ktorzy nie maja zadnych zajeci,zainteresowan...etc..
lenaaaa wiesz ja lubię korzystać bazy EBSCO. Więc wiesz...
hmm nie rozumiem o co chodzi:/
ma porco cane,znowu napisalam sms do Admina, od kilku dni gdy pojawia sie nowy wpis widac go z boku w "ostatnie wpisy", ale za nic nie pojawia sie w "nowych wpisach do twojej ostatniej wizyty".. Czyzby wrocila ostra cenzura jak za Gierka?skad to opoznienie 15 min? czy komput. mi szwankuje? czy wy to widzicie?co najmniej to dziwne
Inf.klarowniej prosze,my to jestesmy kobiety...
EBSCO...ksiazki..
no ja rozumiem, ale co to ma do rzeczy. Napisalam tylko ogolnie zeby przestac juz doczepiac sie do innych ludzi. Kazdy ma swoje zycie i robi z nim co chce.., Moze ktos pracowac jako ksiegowa, prawniczka,nauczycielka i prostytutka.. I co? ich sprawa wiec pisalam tylko zeby nie wsadzac nosa w nie swoje sprawy. I ze 'ogolnie' osoby, ktore zajmuja sie Tymi wlasnie glupotami,a dokladniej sprawami innych oznacza iz nie maja za grosz nic innego do roboty i zazwyczaj sa piatte.
nie powiedzialam kto..
masz racje jak gostek za sciana bedzie katowal swoje dzieci pasem to zatkam uszy i nie zadzwonie na policje ,jak beda gwalcic kobiete to tez nic nie zrobie bo po co ktos mi zarzuci ze sie wtracam w nie swoje sprawy...ma dai...Uwazam, ze lepiej zapobiegac niz leczyc,i tem cel przyswiecal temu postowi jaki zalozyla 53.
no prosze jacy Wy troskliwi jestescie...myslalby kto
stokrotka ja widze ze ty bardzo troskiliwa jestes chcialbym wiedziec czy w zyci na realu tez czy to tylko gadanie sorki pisanie !!!
Wracajac do tematu ja tez mam teo typu problemy od kilku dni,stokrotka ja TEZ to widze
Stokrotka a czy u Ciebie tez sie wolno strony laduja?
a niech to dunder swisnie !powoli jak krwew z nosa!
Prosze Pana Admina to nie jest w porzadku ,zeby forum zachowywalo sie jak slimak,protestuje przeciwko czasowi ladowania strony,prosze to zreperowac!
baaaaaardzo powoli
Mi tez cenzor siedzi na ogonie ;) Usunal kilka moich wpisow o tresci nad wyraz lagodnej. Zdazalo mi sie bardziej po bandzie pojechac. MOze trzeba bedzie jaki gryps wymyslec co Ty na to Stokrotka ;) Stworzmy fioletowa grypserke ;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Życie, praca, nauka