Jaki kierunek???

Temat przeniesiony do archwium.
Mam ogromną prośbę o rade odnośnie kierunku studiów...ale nie językowych tylko związanych z Włochami...a dokładnie poszukuje takiego kierunku który umożliwy mi później wyjazd do Włoch, szlifowanie języka i prace. Rozważam jeden kierunek turystykę i rekreacje a na maturze zdaje biologie polski i angielski... Bardzo proszę o rady lub jakieś propozycje pozdrawiam ;]
Ciezko cos doradzic bo w praktyce we Wloszech nie bardzob sa uznawane polskie dyplomy. Wiele osob ktore przyjezdzaja po studiach do Wloszech musza czesto brac sie po prostu za nostryfikacje jesli chca miec prace zgodna z kwalifikacjami. Druga rzecz, ze rynek sie zmienia. W jednym roku jest np duze zapotrzebowanie na pielegniarki a za pare lat np brakuje ksiegowych.
Takze bierz sie za studiowanie tego co tobie odpowiada a potem co bedzie to bedzie (rownie dobrze mozesz dostac po studiach fajna prace w kraju) lub od razu jedz na studia do Wloch. Gdybanie "co bede mogla robic za 5 lat we Wloszech jak ukoncze studia w Polsce" wg mnie jest troszke bez sensu.

« 

Nauka języka